Samsung Galaxy Z Fold4 ve Galaxy Flip4 için resmi kılıflar göründü

Samsung Galaxy Z Fold4, Galaxy Flip4 katlanabilir telefon modelleri için hazırlanan resmi kılıflar erkenden sızdırıldı.

Samsung Galaxy Z Fold4 ve Samsung Galaxy Z Flip4, geçtiğimiz ay yapılan bir açıklamaya göre 10 Ağustos tarihinde lanse edilecek ve belirli pazarlarda ön sipariş üstünden satışa açılacak. Modellerin 26 Ağustos itibarıyla ise normal satışa çıkacağı aktarılıyor. Bu Türkiye’de de satılacak telefonlar ile elbette Samsung imzalı farklı kılıflar da satılacak. İşte bunlardan bazıları ortaya çıktı. Direkt olarak yukarıda görebileceğiniz kılıflar, genel olarak büyük bir sürpriz oluşturmuyor. Farklı renkler hazırlanan kılıflardan bir tanesinde Galaxy Z Fold4 S-Pen kalem taşıma imkânı sunuluyor. Bu kılıfların 50 ila 150 dolar arasında fiyatlar ile pazara sunulması bekleniyor. Daha sonra Samsung imzalı başka resmi seçenekler de sızdırılacaktır.

Teknik olarak bakarsak en üstte 1 TB depolama sunacak Samsung Galaxy Z Fold4 modeli içinde 7,6 inç QXGA+ 120 Hz AMOLED, dışında ise 6,2 inç HD+ 120 Hz AMOLED ekran taşıyor. İç ekranındaki katlama yeri ortadan kalkmadı ancak çok daha belirsiz hale geldi bilgisi verilen telefon, gücünü Snapdragon 8 Plus Gen 1 işlemci ile 12/16 GB RAM’den alıyor ve 25W şarj destekli 4.400 mAh pil taşıyor. İçinde 16 megapiksel ekran altı, dışında ise 10 megapiksel bir ekran deliğinde duran selfie kamerası taşıyan Galaxy Z Fold4, arkasında 50 megapiksel ana + 12 megapiksel ultra geniş açı + 12 megapiksel telefoto kameraları bir araya getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En üstte 512 GB depolama sunacak Samsung Galaxy Z Flip4 ise içinde 6,7 inç FHD+ 120 Hz AMOLED, dışında ise 2,1 inç AMOLED ekran taşıyor. Telefon, abisi gibi gücünü Snapdragon 8 Plus Gen 1 işlemciden ile 8 GB RAM’den alıyor ve 25W şarj destekli 3.700 mAh pil taşıyor. İçinde 10 megapiksel selfie kamerası taşıyan Galaxy Z Flip4, arkasında ise 12 megapiksel ultra geniş açı + 12 megapiksel ana kameraları bir araya getiriyor.

Samsung Galaxy Z Fold4 ve Samsung Galaxy Z Flip4 yanında bu da ilginizi çekebilir: Sony’nin yeni konsept elektrikli otomobil ile tanışın

Read More