Samsung Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4 rekor kırdı!


Samsung, Galaxy Z Flip 4 ve Galaxy Z Fold 4 ile Avrupa’da mevcut olduğu 36 ülkede önemli başarılar elde etti. Güney Koreli teknoloji devi şu anda ciddi anlamda katlanabilir sektöründe  lider konumunda. Şirket söz konusu cihazları ile katlanabilir sektörüne hakim olmaya devam ediyor.

Samsung Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4 rekor kırdı!

Samsung Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4 rekor kırdı! - Resim : 1

Aslında, Samsung Avrupa Pazarlama Direktörü Benjamin Braun’a göre bu cihazlar, Galaxy Z Flip 3 ve Galaxy Z Fold 3‘ün Avrupa’daki sevkiyatlarını ikiye katladı. Bu, Flip’in alıcılar arasında hala daha popüler olduğu, ancak Fold’un da kazandığı anlamına geliyor. Katlanabilir cihaz sektöründe açık ara lider konumunda olan Samsung’un rakipleri de oma yetişmeye çalışıyor ancak şu anda tüm pazarlarda Güney Koreli teknoloji devi lider konumunda.

Galaxy Z Flip4’ün daha popüler telefon olması doğal, çünkü Galaxy Z Fold4’ten yaklaşık 1.000 € daha ucuz. Samsung, Galaxy Z Flip 4’e daha büyük bir pil, daha hızlı şarj ve daha iyi bir kamera verdi ve Galaxy Z Fold 4’e yeni bir ana ve tele kamera verirken, aynı zamanda tasarım ve ekranlarda ince ayar yaptı. Bu kapsamda katlanabilir cihaz almak isteyen kullanıcılar bir önceki modellere yöneldi. 

Read More

Yorum yapın