Samsung Galaxy Z Flip4 için de sürpriz olmayan tasarım ortaya çıktı

Samsung Galaxy Z Fold4 ve Samsung Galaxy Z Flip4 için bilgiler gelmeye devam ediyor. Bu sefer yeni tasarım sızıntısı yapıldı.


Advertisement

OnLeaks tarafından bugün önümüzdeki aylarda tanıtılacak Samsung Galaxy Z Fold4 tasarımı karşımıza çıkarıldı. OnLeaks biraz önce ise o model ile beraber gelecek Samsung Galaxy Z Flip4 tasarımını gösterdi. Abisi gibi yerini alacağı Samsung Galaxy Z Flip3 modelinden çok da farklı olmayan katlanabilir telefon, dikey katlanabilir yapıda olduğundan rahat taşınabilir bir seçenek konumunda yer alıyor. Kaynaklara göre telefonun içinde 6,7 inç 120 Hz AMOLED ekran yer alıyor. Dışarıda ise birçok konuda bilgi almak için ana ekranı açmaya gerek bırakmayan bir ufak boyutlu ekrana yer veriliyor.

Cihazlar için diğer bilgiler değişmiyor. Galaxy Z Fold4 ve Galaxy Z Flip4, en son Samsung’un hızlı şarj konusunda bir kez daha ileriye dönük adım atmayacağı amiral gemisi telefonlar olacak olmalarıyla gündeme gelmişti. Çünkü resmi kayıtlara göre telefonlar sadece 25W şarj desteğiyle geliyor. Rakipler 80W üstünü ve hatta 120W seviyesini standart hale getirirken, 25W hızlı desteği 2022 için gerçekten çok komik kaçıyor. Resmi kayıtlara göre Galaxy Z Fold4 modeli 4.400 mAh, Galaxy Z Flip4 ise 3.700 mAh pil üzerine kuruluyor.

Ice Universe’e göre telefonlar Snapdragon 8 Gen 1 Plus işlemci üzerine kuruluyor. Mevcut Android amiral gemilerine gücünü veren Snapdragon 8 Gen 1 üstüne konumlandırılacak yeni işlemci, halen tanıtılmadı ancak büyük bir beklentinin merkezinde yer almıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Telefonlar için daha önce de renk konusu gündeme gelmişti. Sağlam kaynaklardan Ross Young’un paylaşımına göre dikey katlanabilir yapıdaki Galaxy Z Flip4, dört farklı renkte hazırlanıyor. Telefon için altın, gri, açık mavi ve açık mor renk seçenekleri sunulacak. Yatay katlanabilir formdaki abi Galaxy Z Fold4 içinse üç farklı renk gündemde. Bunların bej, siyah ve gri renkler olduğu aktarılıyor.

Samsung Galaxy Z Fold4 ve Samsung Galaxy Z Flip4 yanında bu da ilginizi çekebilir: Sony’nin yeni konsept elektrikli otomobil ile tanışın

Read More