Samsung Galaxy S23 serisi için resmi tanıtım tarihi ortaya çıktıSamsung Galaxy S23

Samsung Galaxy S23 serisi için resmi tarih ortaya çıktı. Tarihi direkt olarak Samsung Colombia vermiş durumda.

Samsung Colombia’nın resmî sitesinde yayınlanan yukarıda görebileceğiniz görsele göre Samsung Galaxy S23 ailesinin lanse edileceği 2023’ün ilk Unpacked etkinliği 1 Şubat tarihinde yapılacak. Daha önce şubat ayının sonunda lanse edilecek denilen telefonlar, tanıtıma artık hazır görünüyor. Bu görselde telefonların gövdeye entegre edilecek kamera modülü de karşımıza çıkıyor. Telefonlardan dün Galaxy S23 ailesinin en iyisi olacak Samsung Galaxy S23 Ultra gündemdeydi. Bu iddialı model sağlam kaynağın açıklamasına göre CES 2023’te sergilenen 2.000 nit parlaklığa sahip OLED ekrana sahip olmayacak.

Daha önce böyle bir beklenti vardı ancak kaynak bu gelişmiş ekranın telefonda kullanılmayacağına yüzde 100 emin olduğunu belirtiyor. Aktarıldığı kadarıyla Galaxy S23 Ultra modelinde 1.750 nit parlaklıkta bir AMOLED ekran kullanılacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elbette 1.750 nit parlaklık da hiç az değil ancak şirketin güncel amiral gemisinde elindeki en yeni donanımı kullanmayacak olması hayal kırıklığı yaratıyor. Buna ek olarak Galaxy S23 ailesiyle fiyatların bir miktar artacağı da iddia ediliyor. Bu kesin değil ancak artan maliyetler firmayı böyle bir yola itebilir. Bu fiyat artışı sadece Güney Kore pazarıyla da sınırlı kalabilir.

Samsung Galaxy S23 tarihi yanında bu da ilginizi çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display

Read More