Samsung Galaxy S22 ve S22 Ultra için sunulacak tüm renkler çıktı

Samsung Galaxy S22

Samsung Galaxy S22

Samsung Galaxy S22 Ultra

Samsung Galaxy S22

Samsung Galaxy S22 Ultra

Samsung Galaxy S22

Samsung Galaxy S22 Ultra

Samsung Galaxy S22

Samsung Galaxy S22 Ultra

Üç farklı modelden oluşan Galaxy S22 ailesi için sızıntılar sürüyor. Bu sefer Samsung Galaxy S22 ve Galaxy S22 Ultra için sunulacak tüm renkler çıktı.

91Mobiles tarafından elde edilen görsellere göre Samsung Galaxy S22 kesin olarak yeşil, pembe, siyah ve beyaz renklerde raflara çıkarılacak. Yeni ailenin en iyisi olan Galaxy S22 Ultra için sunulacak renkler ise yeşil, siyah, beyaz ve bordo olacak. Bu telefondaki S Pen’in uç kısmı gövde renklerine uyum sağlayacak, kalemin gövdesi ise ilginç olarak sadece siyah olacak.

Samsung Galaxy S22 için sunulan renklerin Galaxy S22 Plus için de sunulacağı düşünülürken, bilmeyenler için telefonlar güçlerini satıldıkları pazara göre Snapdragon 8 Gen 1 ya da Exynos 2200 işlemciden alacaklar. Amiral gemisi akıllı telefonlar Türkiye’de yüzde 99 ihtimalle AMD GPU’lu Samsung Exynos 2200 ile satılacaklar.

Ocak ayı bitmeden Türkiye dahil birçok pazarda elde edilebilir olacak telefonlar haricinde Samsung’un başka planları da var. Örneğin çok yakında bütçe dostu amiral gemisi telefon modeli Samsung Galaxy S21 FE de raflara çıkarılacak. Buna ek olarak firmadan gelişmiş Galaxy Tab S8 Android tablet ailesi de geliyor.

İlginizi Çekebilir: Uçan otomobil modellerinin öncüsü

Read More