Samsung Galaxy S22 ve OPPO Find X5 serilerinin duvar kağıtları paylaşıldıSamsung Galaxy S22 , OPPO Find X5

Samsung Galaxy S22 ve OPPO Find X5 serilerinin duvar kağıtları, daha telefonlar resmi olarak lanse edilmeden paylaşıldı.

Samsung Galaxy S22 ve OPPO Find X5 serisi çok yakında lanse edilecekler. Samsung tarafından kesin olarak Galaxy S22, Galaxy S22 Plus ve Galaxy S22 Ultra geliyor. Burada en çok Galaxy S22 Ultra dikkat çekiyor çünkü telefon bünyesinde bir Galaxy Note gibi S-Pen taşıyor. OPPO tarafından ise kaynaklara göre Find X5 Lite, Find X5 ve Find X5 Pro geliyor. Find X5 Lite direkt olarak OPPO Reno7 5G üzerine kuruluyor.

Bu telefonların hepsini bugün gündeme getiren, buradan ve buradan ulaşabileceğiniz duvar kağıtları oldu. XDA’nın elde ettiği duvar kağıtları, spesifik olarak Samsung Galaxy S22 ve OPPO Find X5 Pro için hazırlanmışlar ancak her cihazda rahatlıkla kullanılabiliyorlar. Bu duvar kağıtlarını iPhone üzerinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Hazırlanan duvar kağıtlarında özellikle Find X5 Pro örnekleri dikkat çekerken, Samsung’un aşağıda gördüğünüz bazı tasarımları biraz fazla basit görünüyor. Ancak bu tarz tasarımsal adımlar kişiden kişiye değişiyor. Birçok kullanıcı Galaxy S22 için hazırlananları çok daha iyi bulabilir.

İlginizi Çekebilir: Renault tarafından hazırlanan uçan araç çalışması

Read More