Samsung Galaxy S22 Ultra’da üst limit 1 TB olabilirSamsung Galaxy S22 Ultra

Üç farklı modelden oluşan Samsung Galaxy S22 ailesinin en üst seviye modeli olan Ultra’da üst limit 1 TB olabilir.

Samsung’a yakın sağlam kaynaklardan SamMobile’ın özel haberine göre Samsung Galaxy S22 Ultra‘da maksimum 1 TB dahili depolama alanı sunulacak. Galaxy S22 ve Galaxy S22 Plus modellerinde ise maksimum depolama 256 GB ya da 512 GB olacak.

1 TB dahili depolama Samsung tarafından ilk defa sunulmayacak. Galaxy S10 Plus modeli de uzun süre önce en üstte 12 GB RAM ile beraber 1 TB depolamayla elde edilebiliyordu.

1 TB dahili depolama özellikle çok uzun videolar (Çok yer kaplayan 8K desteği de olacak) çeken kişilerin hoşuna gidecek gibi görünüyor. Hafıza artışına izin vermeyen telefonu bu depolama seviyesinde tercih etmek isteyenlerin çok olacağı düşünülüyor.

Bu yüksek depolama alanını her pazara getirmeme ihtimali bulunan Samsung, telefonları resmi olarak ocak ayında lanse edecek. Bu arada yukarıda da görebileceğiniz üzere Samsung Galaxy S22 Ultra‘da bir S Pen kalem olacak. 2022’de ayrı bir Galaxy Note gelmeyecek, o serinin yerini direkt olarak Galaxy S22 Ultra dolduracak.

Samsung’dan yakında Galaxy S21 FE modeli de gelecek. Hatta telefon daha tanıtılmadan bazı pazarlarda erkenden satışa sunulmuş durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Read More