Samsung Galaxy S22 ilk kez görüntülendi!


Samsung Galaxy S22 serisinin Şubat ayı başlarında gelmesi bekleniyor. Söylentilere bakılırsa, vanilya ve Plus telefonların tasarımının Galaxy S21 serisi ile hemen hemen aynı kalacak gibi görünüyor.

Galaxy S22’nin gerçek bir fotoğrafı ise bugün erken saatlerde Weibo’da yayınlandı. Parlak arka panel olmasaydı, benzer tasarım göz önüne alındığında S21 olduğunu düşünürdük; ancak mevcut amiral gemisi serisi mat bir görünüme sahip.

Samsung Galaxy S22 özellikleri netleşti!

samsung galaxy s22

FCC sertifika sitesinde, cihaz SM-S908U model numarası ve yeni bir S Pen olan bir EJ-PS908 “stylus kalemi” ile birlikte onaylandı. Önceki Samsung ürünleriyle eşleşmeyen bu ürün yepyeni bir tasarımla karşımıza çıkacak. Samsung Galaxy S22, sol üst köşede dikey üçlü kamera tasarımına sahip olacak. Sağda LED flaş yer alacak. Akıllı telefon daha önce Geekbench veritabanında da karşımıza çıkmıştı. Gittikçe özellikleri ortaya çıkan cihaz Samsung’un 2022 için planladığı önemli bir seri olacak.

Kısa süre önce de Galaxy S22 Ultra, SM-S908U model numarası ile şirketin Çin’deki resmi web sitesinde yer alan bir destek sayfasında ortaya çıktı. Bu cihazın muhtemelen Snapdragon sürümü olduğunu belirtelim.

S22 Ultra’ya dönecek olursak, S22 Note olarak adlandırılacağına dair söylentiler mevcut. Yine de henüz ortada sağlam bir kanıt olmadığından şirket net bir açıklama yapana kadar buna kesin gözüyle bakmak doğru olmaz.

Read More

Yorum yapın