Samsung Galaxy S22 etkinliği Metaverse’deki Samsung 837X mağazasında canlı yayınlanacak

Samsung Galaxy S22 etkinliği bugün oluyor ve bu önemli etkinlik Metaverse’deki Samsung 837X mağazasında canlı yayınlayacak.

Samsung bu akşam tam olarak Samsung Galaxy S22, Galaxy S22 Plus ve Galaxy S22 Ultra telefonlarını tanıtacak. Etkinlikte aynı zamanda Galaxy Tab S8, Galaxy Tab S8 Plus ve Galaxy Tab S8 Ultra tabletlerin resmi gösterimi de olacak. İşte bu 2022’nin ilk Unpacked etkinliği, metaverse evreninde yer alan Samsung 837X mağazasından canlı olarak yayınlanacak. Açıklamaya göre 3D sanal gerçeklik platformu Decentraland’da yer alan Samsung mağazasında kullanıcılara birbirinden farklı deneyimler sunulacak.

Samsung Galaxy S22 lansmanı hakkında Samsung Türkiye’den gelen tam açıklama şöyle: “Unpacked etkinliği kapsamında Samsung’un 837X mağazası lobisinde Samantha adlı sanal karakter kullanıcıları karşılayacak, konukları tanıtacak ve önemli bilgileri aktaracak. Katılımcılar selamlama modülüne adım attıklarında Samantha ile etkileşime geçebilecekler. Yapay zekâ ile desteklenen Samantha karakteri, Samsung’un 837X mağazasında önemli bilgileri ve olayları ilişkilendirebiliyor, gerektiğinde ise diyalog kurabiliyor. 

Metaverse evreninin bulunduğu, Ethereum blok zinciri tarafından desteklenen Decentraland ise çok oyunculu bir 3D sanal gerçeklik platformu olarak öne çıkıyor. Decentraland platformunda kullanıcılar, içeriklerini ve uygulamalarını oluşturabiliyor, bunları hem deneyimleyebiliyor hem de para kazanabiliyor.

Kullanıcılar ayrıca Samsung’un New York’taki mağazasının bire bir modellendiği 837X mağazasını sanal olarak diledikleri gibi ziyaret edebiliyor. Burada çeşitli görevleri yerine getirerek 837X’in NFT rozetlerini ve Samsung Decentraland giyilebilir ürünlerin sınırlı sayıdaki örneklerini kazanabiliyor.”

Samsung Galaxy S22 ve Galaxy Tab S8 serileri için sürpriz olarak sadece Türkiye fiyatları kalmış durumda. Cihazlar için gerçek anlamda sadece Türkiye fiyatları sızdırılmış değil. Geriye kalan en ufak detaylar dahi haftalardır biliniyor.

Samsung 837X’te bize katıl ve kendi avatarınla Galaxy Unpacked 2022’yi ilk izleyenlerden biri ol.https://t.co/0rzkcftjWc#SamsungUnpacked #837X #Metaverse pic.twitter.com/zFKtUsWf4z

— Samsung Türkiye (@SamsungTurkiye) February 9, 2022

İlginizi Çekebilir: Çok ses getiren yarı insansı robot Ameca

Read More