Samsung Galaxy M13 5G için resmi tasarım görücüye çıktı

Yakında farklı pazarlarda resmi olarak lanse edilecek Samsung Galaxy M13 5G için resmi tasarım görücüye çıktı. Bazı detaylar da sızdırıldı.

Samsung, 2022 ürün gamını büyütmeyi sürdürüyor. 2022’nin başından bu yana çok sayıda telefon tanıtan firma, yakında Samsung Galaxy M13 5G üzerindeki örtüyü de kaldıracak. Damla çentikli standart bir tasarıma sahip olan telefon, giriş seviyesi özelinde fena görünmüyor ve üç farklı renkte geliyor. Cihaz için ilginç renkler tercih eden Samsung, sızıntılara göre telefonu 6,5 inç HD+ 60 Hz IPS LCD ekran üzerine kuruyor. İsminde de geçtiği üzere 5G desteği bulunan telefon, 3,5 mm kulaklık girişine ve microSD yuvasına da sahip olacak. Arkasındaki ana kameranın 50 megapiksel olması beklenen cihaz, 15W şarj destekli 5.000 mAh pil üzerine kurulacak. Parmak izi sensörü yanda olacak M13 5G, kutusundan elbette Android 12 üstü One UI 4.1 ile çıkacak.

Galaxy M13 5G modelinin ileride Türkiye’de de satılmasını bekliyoruz. Peki cihaz için fiyat burada ne kadar olur? Galaxy M12 modeli Türkiye’de şu an 3.699 TL’ye satılıyor. Bu açıdan yeni telefon 4.500 TL’yi geçebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung’dan yakında Galaxy Z Fold4 ve Galaxy Z Flip4 katlanabilir telefon modelleri de gelecek. Üst seviye katlanabilir telefonlar kesin olarak Türkiye’de satılacak.

Samsung Galaxy M13 5G yanında bu da ilginizi çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle

Read More