Samsung Galaxy Flip4 için çok sayıda renk kombinasyonu olacakSamsung Galaxy Flip4

Samsung Galaxy Z Fold4 ve Samsung Galaxy Flip4 katlanabilir telefon modelleri için yeni bilgiler ses getirmeyi sürdürüyor.

Samsung Galaxy Z Fold4 ve Samsung Galaxy Z Flip4 modelleri 10 Ağustos tarihinde lanse edilecek ve belirli pazarlarda ön sipariş üstünden satışa açılacak. 26 Ağustos itibarıyla ise normal satışa çıkacağı aktarılan telefonlardan Galaxy Z Flip4, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bir “Bespoke” sürümüne sahip olacak. Bu sadece belirli ülkelerde satılacak sürüm, Samsung’un yanlışlıkla yaptığı paylaşıma göre 70’in üstünde renk kombinasyonu ile elde edilebilecek. Telefon için temelde dört farklı renk sunulacak, Bespoke sürümünde ise farklı renklerdeki arka bölümler / kapaklar ile çok sayıda renk özelleştirilebilecek. Bespoke sürümü yüksek ihtimalle Türkiye’de satılmayacak, standart sürümler ise Türkiye’de elde edilebilecek.

Teknik olarak bakarsak en üstte 1 TB depolama sunulacak Samsung Galaxy Z Fold4 modeli içinde 7,6 inç QXGA+ 120 Hz AMOLED, dışında ise 6,2 inç HD+ 120 Hz AMOLED ekran taşıyor. İç ekranındaki katlama yeri ortadan kalkmadı ancak çok daha belirsiz hale geldi bilgisi verilen telefon, gücünü Snapdragon 8 Plus Gen 1 işlemci ile 12/16 GB RAM’den alıyor ve 25W şarj destekli 4.400 mAh pil taşıyor. İçinde 16 megapiksel ekran altı, dışında ise 10 megapiksel bir ekran deliğinde duran selfie kamerası taşıyan Galaxy Z Fold4, arkasında 50 megapiksel ana + 12 megapiksel ultra geniş açı + 12 megapiksel telefoto kameraları bir araya getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En üstte 512 GB depolama sunacak Samsung Galaxy Z Flip4 ise içinde 6,7 inç FHD+ 120 Hz AMOLED, dışında ise 2,1 inç AMOLED ekran taşıyor. Telefon, abisi gibi gücünü Snapdragon 8 Plus Gen 1 işlemciden ile 8 GB RAM’den alıyor ve 25W şarj destekli 3.700 mAh pil taşıyor. İçinde 10 megapiksel selfie kamerası taşıyan Galaxy Z Flip4, arkasında ise 12 megapiksel ultra geniş açı + 12 megapiksel ana kameraları bir araya getiriyor.

Samsung Galaxy Z Flip4 ve Samsung Galaxy Z Fold4 yanında bu da ilginizi çekebilir: Sony’nin yeni konsept elektrikli otomobil ile tanışın

Read More