Samsung Galaxy Buds2 Pro için tasarım ve detaylar geldiSamsung Galaxy Buds2 Pro

Samsung Galaxy Z Fold4 ve Galaxy Flip4 ile beraber tanıtılacak Samsung Galaxy Buds2 Pro için tasarım ilk defa göründü.

10 Ağustos tarihli Samsung Unpacked 2022 etkinliği için sızıntılar sürüyor. Bu etkinlikte tanıtılacak ürünlerden birisi olan Samsung Galaxy Buds2 Pro kablosuz kulaklık, kulaklıklar özelinde yukarıdaki tasarımla karşımıza çıkacak. Kulak içi formunu benimseyen ürün, şimdilik sadece siyah renkte kendisini gösteriyor. Geçtiğimiz hafta yapılan bir sızıntıya göre kulaklık Avrupa’da 229 euro satış fiyatına sahip olacak ve toplam üç farklı renkte raflara çıkarılacak. 24-bit ses desteğiyle geleceği bilinen Galaxy Buds2 Pro, suya karşı ciddi seviye dayanıklılık sunan IPX7 sertifikasını taşıyor ve 360 derece ses desteğini de beraberinde getiriyor. 10mm sürücüler üzerine kurulan ürün, kaynağa göre tek şarjla 8 saat kullanım süresi sunacak. ANC yani aktif gürültü engelleme de taşıyan kablosuz kulaklık, hazne ile beraber 29 saate kadar şarj sunacak. Bağlantı tarafında Bluetooth 5.3 kullanacak model, Türkiye’de de satılacak.

Aynı etkinlikte karşımıza Samsung Galaxy Watch5 ve Galaxy Watch5 Pro akıllı saat modelleri de çıkarılacak. Yapılan sızıntıya göre Galaxy Watch5 modeli Avrupa’da 40mm Bluetooth sürümü için 260 euro, 44mm Bluetooth sürümü içinse 287 euro fiyata sahip olacak. Avrupa’da Galaxy Watch5 Pro içinse en az 430 euro ödemenin gözden çıkarılması gerekecek.

Samsung Galaxy Z Fold4 ve Samsung Galaxy Z Flip4 modelleri de 10 Ağustos tarihinde lanse edilecek ve belirli pazarlarda ön sipariş üstünden satışa açılacak. Modellerin 26 Ağustos itibarıyla ise normal satışa çıkacağı aktarılıyor. Katlanabilir telefonların ülkelere göre ufak değişiklikler gösterebilme ihtimali olan Avrupa fiyatları ise yapılan sızıntıya göre tam olarak şöyle olacak:

  • Galaxy Z Flip4 (128 GB): €1,079
  • Galaxy Z Flip4 (256 GB): €1,159
  • Galaxy Z Flip4 (512 GB): €1,279
  • Galaxy Z Fold4 (256 GB): €1,849
  • Galaxy Z Fold4 (512 GB): €1,999
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modellerin ya da diğer aksesuarların Türkiye fiyatları elbette halen bilinmiyor. Ancak güncel dolar / euro kuru ve vergiler üzerinden Türkiye’deki fiyatların her ürün için oldukça yüksek olacağı oldukça açık durumda.

Samsung Galaxy Buds2 Pro ve fazlası yanında bu da ilginizi çekebilir: Sony’nin yeni konsept elektrikli otomobil ile tanışın

Read More