Samsung Galaxy Buds 2 Pro’nun yeni görselleri sızdırıldı


Samsung tarafından geliştirilen ve Galaxy Buds serisinin yeni üyesi olması beklenen Samsung Galaxy Buds 2 Pro’nun render görüntüleri sızdırıldı. Daha önce de bu kulaklıklar hakkında pek çok iddia dile getirilmiş ancak kulaklıkların görüntüleri neredeyse hiç sızdırılmamıştı. İşte dün internete düşen yeni render’lar bu açıdan oldukça önemli.

Peki Samsung Galaxy Buds 2 Pro’nun tasarımında dikkat çeken bir fark var mı? İnternete düşen yeni görsellere baktığımız zaman bu yeni kulaklık modelinin tasarımı için, selefinin neredeyse aynısı diyebiliriz. Tabi bu durumun arkasında yatan en önemli neden, kablosuz kulaklık tasarımcılarının akıllı telefon tasarımcıları kadar büyük bir çalışma alanının olmaması ve bu nedenle de her yeni modelde çok marjinal dokunuşlar yapabilme imkanı bulamamaları.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un yeni kablosuz kulaklık modelini ne zaman satışa sunacağı şu an için bilinmiyor. Ancak bugüne kadar sızdırılan bilgilerden yola çıkarak bu sürenin çok ileri bir tarihi bulmayacağını söyleyebiliriz.

Öte yandan Galaxy Buds 2 Pro hakkında hiçbir bilgimiz yok demek de doğru olmaz. Mesela yeni kablosuz kulaklık modelinin beyaz, mor ve grafit olmak üzere 3 farklı renkle karşımıza çıkacağını ve şarj portu olarak USB Type-C’yi kullanacağını biliyoruz. Ayrıca kutunun üzerindeki göstergeler için de yine LED ışıklandırmanın tercih edileceğini hatırlatalım.

Read More

Yorum yapın