Samsung Galaxy A52 kullanıcıları dikkat!


Samsung, One UI 5 beta sürümünü bugün daha da genişletti. Güney Koreli teknoloji devi her ne kadar güncellemelerini sunmada oldukça hızlı davransa da hala yavaş kaldığı söylenebilir. Bu kapsamda beta sürüm de aslında hala sınırlı bölgelerde mevcut.

Samsung Galaxy A52 kullanıcıları dikkat!

Samsung Galaxy A52 kullanıcıları dikkat! - Resim : 1

Beta programının Samsung’un amiral gemilerinin son birkaç neslinde kullanıma sunulmasının ardından, yazılım şimdi şirketin en çok satan cihazları olan Galaxy A5x’e gidiyor ve Hindistan’da Galaxy A52 ile başlıyor. Hindistan’dan satın aldığınız bir Galaxy A52’niz varsa, One UI 5 beta sürümünü edinmek için Samsung Üyeleri uygulamasına ihtiyacınız olacak.

Uygulamaya girdikten sonra, en üstte görünecek olan büyük “One UI Beta Program” başlığına dokunmanız yeterli. Bilgilerinizi girdikten sonra, kayıt tamamlandıktan birkaç saat sonra veya en fazla birkaç gün içinde kablosuz yazılım güncellemesi olarak beta sürümünü almayı bekleyebilirsiniz. O andan itibaren, sonraki beta sürümlerinin yanı sıra Android 13 güncellemesine dayalı son One UI 5’i ve kablosuz güncellemeleri alacaksınız. Tabii ki, söz konusu Galaxy A52 tek akıllı telefonunuzsa biraz dikkatli olmalısınız – sonuçta bu bir beta sürümü, yani bazı hatalar meydana gelebilir. Bu sebeple cihazınızı mutlaka yedeklemeyi unutmayın.

Read More

Yorum yapın