Samsung Galaxy A04s’in hem özellikleri hem de fiyatı belli oldu


Samsung, uzun süre üzerinde çalıştığı Galaxy Unpacked etkinliğinden alnının akıyla çıktı ve şimdi rotasını giriş seviyesi yeni akıllı telefon modellerine çevirdi. Bu kapsamda adı bir hayli uzun süredir dillendirilen Galaxy A04s’e yoğunlaşan şirket, muhtemelen kısa bir süre içerisinde bu telefonunu resmen tanıtacak. Ancak duyum kanalları yine erkenci davrandı ve Samsung’un yeni giriş seviyesi akıllı telefonunun özellikleri sızdırıldı.

Buna göre Galaxy A04s’de 6,5 inç büyüklüğünde 720 x 1600 piksel çözünürlüğünde PLS LCD dokunmatik ekran bulunacak. Gücünü Exynos 850 yonga setinden alması beklenen telefon 3GB RAM + 32GB dahili depolama alanı ile karşımıza çıkacak. Telefonun harici microSD kart desteğinin bulunacağı kesinleşirken, 3GB RAM ve 32GB dahili depolama alanına alternatif farklı bir versiyonunun daha bulunup bulunmayacağı şimdilik bilinmiyor.

Samsung Galaxy A04s’in hem özellikleri hem de fiyatı belli oldu

Telefonun arka yüzeyine baktığımız zaman, burada bizleri 50MP + 2MP + 2MP’lik bir kamera kurulumunun karşılayacağı iddia ediliyor. 15W hızlı şarj teknolojisi özelliğine sahip olarak kutudan çıkacak olan Samsung Galaxy A04s’in batarya kapasitesi ise 5.000mAh olacak.

Samsung, amiral gemilerinin aksine giriş seviyesi modellerinde 3,5 mm kulaklık girişi desteğini sürdürmeye kararlı. O yüzden bu modelde de yine jak girişini görmeye hazır olun. Beyaz, siyah ve yeşil olarak üç farklı renk seçeneğiyle satışa sunulacak olan telefonun fiyatı ise 169 Euro olacak.

Read More

Yorum yapın