Samsung, Android 12L güncellemesini bu cihazlara sunacak!


Samsung şimdi Android 12L ile OneUI 4.1.1 güncellemesini eski katlanabilir cihazlarına sunmaya başlayacak. Güncelleme şimdi Galaxy Z Flip 3 ve Z Fold 3’e sunacak. Güncelleme 1.500 MB’lık bir boyuta sahip ve bir çok yeni özellik ile geliyor. Söz konusu güncelleme yeni bir görev çubuğu içerecek.

Katlanan telefonlar için bir dizi iyileştirmenin yanı sıra çağrı arka planını değiştirme, daha iyi arama, hareket düzgünlüğünü ayarlama seçeneği gibi seçenekler geliyor. 1 Ağustos güvenlik yaması da bu güncellemeye dahil olacak.

Samsung, Android 12L güncellemesini bu cihazlara sunacak!

Samsung, Android 12L güncellemesini bu cihazlara sunacak! - Resim : 1

Eski Galaxy Z Fold 2, Galaxy Z Fold ve Galaxy Z Flip de yeni güncellemeyi almak için sırada. Android 12L ve OneUI 4.1.1’in en önemli özellikleri, uygulama çekmecesinde veya uygulamalar ekranındayken otomatik olarak görünen ve uygulamadan uygulamaya hızla atlamanıza, uygulamaları bölünmüş ekranda hızlı bir şekilde açmanıza olanak tanıyan yeni görev çubuğu. Tam ve bölünmüş ekran arasında geçiş yapmak için yeni bir iki parmak hareketi yapmanız yeterli olacak. Bunun için ekranın sol veya sağ tarafından veya altından içeri doğru kaydırmanız yeterli olacak.

Güncelleme otomatik olarak gelmediyse telefonunuza manuel olarak gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz. Bunun için Ayarlar kısmında Güncelleme kısmına bakmanız yeterli olacaktır.

Read More

Yorum yapın