Renk değiştirebilen telefon: Vivo V23 5G incelemesiVivo V23 5G

Vivo V23 5G, renk değiştirebilen tasarımı, kaliteli tasarımı ve çift LED flaşlı 50 megapiksel kamerasıyla orta segmente yeni bir soluk getiriyor. Telefonun merak edilen özelliklerini paylaşmak istiyoruz.


Advertisement

Vivo’nun orta-üs segmente konumlandırdığı yeni telefonu Vivo V23 5G nihayet test merkezimize geldi. Renk değiştirilebilir tasarımıyla fark yaratan Vivo bu konuda fark yaratıyor. Telefonun rengi ışığın yansımasına göre değişebiliyor. Vivo daha önceden de sıra dışı teknolojileri kullanıcılarla buluşturmuştu.

Vivo ekrana entegre parmak izi teknolojisini ilk sunan teknoloji şirketi olarak karşımıza çıkmıştı. Vivo aynı zamanda pop-up kameralı telefon teknolojisini de ilk sunan şirket. Vivo yeni telefonuyla da tasarım konusunda bir ilki gerçekleştiriyor. Telefonun tasarım kısmında bu konuya daha fazla yer vereceğiz. Üst segment akıllı telefonlardaki deneyimi daha makul bir fiyata sunan Vivo V23’te MediaTek’in Dimensity 920 5G işlemcisi de bulunuyor. 5G desteği henüz Türkiye’de çalışmasa da telefonda bu özelliğin sunulması önemli bir artı.

Read More