Renault Taliant fiyat listesi: Clio ile aynı para!

B sınıfı sedan segmentinde yer alan Renault Taliant, dikkat çekici bir fiyat listesine sahip. Haydi gelin bu listeyi hep birlikte inceleyelim!


Renault Taliant fiyat listesi: Clio ile aynı para! - Page 1

Renault Taliant Türkiye’de piyasaya sürüldüğü günden itibaren ses getiren bir otomobil odu. Ancak bu ses getirme tabirini olumlu anlamda kullanmadığımızı ifade etmemiz lazım. Zira Taliant, uzay boşluğu bir araba tabirine cuk diye oturuyor. Özellikle aracın sağ ve sol aynalarını bile manuel olarak düzeltmek zorunda olmamız, sosyal medyada dalga konusu olmuştu.

Renault Taliant fiyat listesi: Clio ile aynı para! - Page 2

Renault Taliant fiyat listesi: Clio ile aynı para!

Ancak modelin fiyatları, şimdi Renault Clio ile aynı seviyeye geldi. Eğer geniş bir aileniz var ve imkanlarınız büyük bir araba almaya elverişli değilse, Clio parasına Renault Taliant sahibi olabilirsiniz. Böylece hem biraz daha geniş bagajlı hem de içi biraz daha ferah bir otomobile sahip olmuş olacaksınız.

Renault Taliant fiyat listesi: Clio ile aynı para! - Page 3

Taliant, giriş seviyesinde 65 beygir güç üreten 1.0 litrelik benzinli bir motorla beraber geliyor. Aynı motorun Clio giriş paketinde de kullanıldığını ifade etmiş olalım.

Renault Taliant fiyat listesi: Clio ile aynı para! - Page 4

Yine her iki otomobilde de 5 ileri manuel bir vites söz konusu. Bu haliyle Renault Taliant, 403.000 TL’lik fiyattan alıcı bulmaya çalışıyor. Fiyat listesine dair diğer detayları aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Read More

Yorum yapın