Renault Megane Sedan fiyat listesi: Sanki Ferrari alıyoruz!

Bugün sizlerle beraber Renault Megane Sedan modelinin güncel fiyat listesi ve versiyon seçeneklerini mercek altına alıyor olacağız.


Sıfır otomobil pazarında sürekli yeni gelişmeler oluyor. Döviz kuru hareketlendikçe markaların da fiyatlarını güncellediğine şahit oluyoruz. Bu markaların başında ise hiç şüphesiz ki Renault geliyor. Fransa merkezli otomotiv devi, son zamanlarda araçlarına yaptığı yüksek zam oranlarıyla dikkatleri çekiyor. Bugün markanın C sınıfı sedan modeli olan Megane’ı inceliyor olacağız. Haydi vakit kaybetmeden başlayalım.

Renault Megane Sedan fiyat listesi: Sanki Ferrari alıyoruz!

Renault Megane, baz donanım seviyesinde kullanıcılara 140 beygirlik bir güç üreten 1.3 litrelik benzinli bir motor sunuyor. Bu motora ise maalesef ki manuel şanzımanın eşlik ettiğini söylemek mümkün. Otomobil Joy olarak isimlendirilen bu donanımı ile beraber hali hazırda 385.000 TL’den alıcı buluyor. Eğer manuel yerine otomatik şanzıman istiyorum diyorsanız ödemeniz gereken minimum para ise 430.000 TL seviyesinde.

Renault Megane Sedan sınıfının en çok tercih edilen modellerinden birisi. Araç, yakıtı ve sunduğu özellikler dikkate alındığında tercih konusu olabiliyor. Özellikle ferah iç yapısı ve geniş bagaj hacmi ile segmentinin ihtiyaçlarına fazlasıyla cevap veren Megane, tam bir aile otomobili profilinde. Dilerseniz şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri aracın versiyon seçenekleri ve güncel fiyat listesiyle baş başa bırakmış olalım.

Joy 1.3 TCe 140 bg

Fiyatı: 385.000 ₺

Joy Comfort 1.3 TCe 140 bg

Fiyatı: 391.000 ₺

Joy 1.3 TCe EDC 140 bg

Fiyatı: 430.000 ₺

Joy Comfort 1.3 TCe EDC 140 bg

Fiyatı: 440.900 ₺

Read More

Yorum yapın