Renault en ucuz SUV modelini Türkiye’ye getiriyor! Fiyatı vergiler dahil 300 bin TL!

Otomobil sektöründeki dev isimlerden biri olan Renault, özellikle düşük gelir grubuna hitap eden popüler SUV modelini Türkiye’ye getiriyor. İşte konunun detayları.


Renault en ucuz SUV modelini Türkiye’ye getiriyor! Fiyatı vergiler dahil 300 bin TL! - Page 1

Son yıllarda SUV modellerin fazlasıyla popüler olduğunu söyleyebiliriz. Öyle ki artık her markanın en az 3 – 4 farklı SUV modeli bulunuyor. Hatta SUV modellerin, HB modellerin yerini aldığını da söyleyebiliriz. Fakat günün sonunda SUV tarzındaki otomobillerin normalin üzerinde fiyatlardan satıldığını da biliyoruz. Fakat bu durum değişebilir.

Renault en ucuz SUV modelini Türkiye’ye getiriyor! Fiyatı vergiler dahil 300 bin TL! - Page 2

Bilindiği üzere ülkemizde pek çok otomobil üreticisi bulunuyor. Bunlardan birisi de Fransa’nın önde gelen isimlerinden biri olan Renault. Renault geniş bir model yelpazesine sahip. Bu modellerden bazıları Türkiye’de satılmıyor. Nitekim satılmayan modeller arasında çok düşük etiketlere sahip olan çeşitli otomobiller de mevcut.

Renault en ucuz SUV modelini Türkiye’ye getiriyor! Fiyatı vergiler dahil 300 bin TL! - Page 3

Renault genel olarak SUV modellerini Asya pazarında satışa sunuyor. Özellikle de uygun fiyat etiketine sahip olanları. Hali hazırda ülkemizde satışa sunulmuş olan Renault modellerinin zaten uygun fiyatlara sahip olduğunu düşünebilirsiniz. Lakin Asya’da çok daha düşük etiketlere satılan modeller mevcut.

Renault en ucuz SUV modelini Türkiye’ye getiriyor! Fiyatı vergiler dahil 300 bin TL! - Page 4

Bu modellerden biri olan Kwid, Türkiye ve Avrupa’ya gelmek için gün sayıyor. B SUV kategorisinde bir model olan Kwid oldukça kompakt bir otomobil. Dış görünüşü hayli hoş görünen Kwid’in en önemli özelliği ise çok uygun bir etikete sahip olması. Öyle ki Duster’dan bile ucuz.

Read More

Yorum yapın