Renault Clio fiyatları resmen çakıldı

Doların düşmesi sonrasında sıfır otomobil fiyatlarında da indirimler peşi sıra gelmeye başladı. İşte detaylar.


Sıfır otomobil pazarında yaşanan gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bu sefer haberler güzel. Çünkü aldığı zamlar sonrasında bu fiyatı hak etmiyor eleştirilerine yoğun olarak maruz kalan Renault Clio fiyatları bu defa düştü. Peki ama otomobilin versiyon seçenekleri ve güncel fiyat listesi nasıl şekillendi? Haydi daha fazla vakit kaybetmeden fiyatları incelemeye başlayalım!

Renault Clio fiyatları resmen çakıldı

Bildiğiniz gibi Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kabine toplantısı sonrası yapmış olduğu açıklama, Türk Lirası’nın değerine değer kattı. Yüzde 20’nin üzerinde değer kazanan Türk Lirası’nın bu durumu sonrasında ise otomobil markaları peşi sıra fiyatlarını güncellemeye başladı. İlk olarak Renault’un fiyatlarımız güncelleniyor uyarısıyla karşı karşıya kaldık.

Daha sonra Dacia’nın resmi internet sitesinde de aynı yazının tüketiciler ile paylaşıldığını gördük. Bugün gelen haberler ise bu güncellemenin sonuçlandığını ortaya koyuyor. İlk indirimleri Renault Clio penceresinden sizlerle paylaşmak istedik.

Bahsi geçen otomobilin fiyatı 360.000 TL’yi geçmişti. Ancak gelen indirim ile beraber yüzde 80 ÖTV dilimine takılmayan Clio, daha kabul edilebilir bir başlangıç fiyatına sahip oldu. Buna göre araç baz donanım seviyesinde artık 247.000 TL’den alıcı bulacak.

Read More

Yorum yapın