Reklam destekli daha ucuz Disney+ paketi için yeni detaylar çıktıDisney+ Türkiye LOG Tasarım

Önümüzde ay Türkiye’ye gelecek Disney+, yıl sonunda normalden daha ucuz bir reklam destekli paketi kullanıma sunacak.

İşte bu rakiplerde de yer alan reklam destekli paket, kişilerin karşısına aşırı uzun ya da çok sayıda reklam çıkarmayacak. Bu konuda bir bilgi veren firma, saat başına maksimum dört dakika reklam çıkaracak ve okul öncesi çocuklar için hazırlanmış içeriklerin içerisinde, reklam destekli paket alınsa dahi reklam gösterilmeyecek. Yani firma reklamları esas olarak alım gücüne sahip yetişkinlere ve gençlere odaklayacak. Uygulamanın diğer kısımlarında çocuklar için hedeflenmiş reklam kullanmayacaklarını net olarak açıklayan firma, halen bu reklam destekli ucuz paketin fiyatını vermiyor. Ancak fiyatın aylık 5 doların altında olması beklenmiyor. Hatta daha yüksek bir fiyat da olası olabilir tahminleri geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hatırlamak adına Disney+ Türkiye için üyelik ücretleri aylık 34,99 TL ya da yıllık 349,90 TL seviyesinde. Hatta firma, platformun yayına başlayacağı günü heyecanla bekleyenlere özel bir yıllık tanışma paketi hazırladı. Bu konuda gelen açıklama tam olarak şöyle olmuştu: “Yıllık 279,90 TL’lik özel tanışma paketinden yararlanarak yıllık üye olmak isteyenlere Disney+, 8 aylık fiyatıyla sunuluyor. Özel teklif fırsatını yakalamak isteyen izleyicilerin, 14 Haziran’dan önce kayıt olarak 26 Haziran 2022’ye kadar satın alma işlemlerini tamamlaması gerekiyor. Üyeler böylece Disney+ keyfini 8 ay fiyatına 12 ay boyunca yaşayacaklar.”

Disney+ üyelerinin izleyebileceği platforma özel içerikler arasında, yapımcılığını ve senaristliğini Jon Favreau’nun üstlendiği Star Wars içerikleri “The Book of Boba Fett” ve “The Mandalorian”ın yanı sıra heyecanla beklenen “Obi-Wan Kenobi” yer alıyor. Ayrıca, Marvel Studios dizileri “Ms. Marvel” ve “Loki”, Scarlett Johansson’ın başrolünde bulunduğu “Black Widow” ve Simu Liu ve Awkwafina’nın başrollerini paylaştığı Oscar adayı “Shang-Chi ve On Halka Efsanesi” filmleri de platformda izlenebilecek yapımlar arasında bulunuyor.

Disney+ Türkiye çalışmaları yanında bu da ilginizi çekebilir: Motorola’nın uzaktan kablosuz şarj teknolojisi

Read More