Redmi Pad için geri sayım başladı! Özellikler netleşiyor


Xiaomi, yakında tablet pazarında yeni bir model piyasaya sürmeyi hedefliyor. Ürün yelpazesini fazlasıyla genişleten şirket şimdi yeni bir cihazla daha karşımıza çıkacak. Söz konusu cihaz, lansman zaman çizelgesini, renk seçeneklerini ve hatta depolama yapılandırmalarını ortaya çıkaran yeni bir sızıntı ile kendini gösterdi.

Beklenen cihaz Redmi Pad olarak adlandırılacak. Daha önce, Çinli teknoloji devinin yaklaşmakta olan tableti bu hafta içinde piyasaya sürmeyi planlayabileceği bildirilmişti. Ancak TechGoing’den gelen bir rapor, Redmi Pad’in önümüzdeki ay Ekim 2022’de piyasaya sürüleceğini iddia ediyor. Şimdi, PriceBaba’dan başka bir ayrı rapor da Ekim lansman zaman çizelgesinin doğru olabileceğini iddia etti. Haber, yeni tabletin renk seçeneklerini de açıklayan bilinen bir kaynaktan geldi.

Redmi Pad için geri sayım başladı! Özellikler netleşiyor

Redmi Pad için geri sayım başladı! Özellikler netleşiyor - Resim : 1

Redmi Pad görünüşe göre Graphite Grey, Mint Green ve Moonlight Silver olmak üzere üç renk seçeneğiyle satışa sunulacak. Ayrıca, kaynak, yeni tabletin en az iki bellek varyantında da piyasaya sürüleceğini açıkladı. Buna 3 GB RAM ve 64 GB dahili depolamaya sahip bir model ve 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolamaya sahip bir model dahil. İki depolama varyantı ve üç renk seçeneği dışında, Redmi Pad’in muhtemelen Mint Green versiyonunda da piyasaya sürüleceği söyleniyor. Cihaz muhtemelen 2K çözünürlüğe sahip 11.2 inç LCD panele sahip olacak. Cihaz yeni MediaTek MT8781 yonga seti ile gelecek ve 22,5 W’a kadar hızlı şarjı destekleyen büyük bir 7.800 mAh pil paketi ile güçlendirilecek. Fotoğraf için cihaz, arkada flaşsız 8 megapiksel kamera da sunacak. Muhtemelen Android 12 işletim sistemi tabanlı MIUI Pad 13’te çalışacak.

Read More

Yorum yapın