Redmi Note 11 Pro çıkış tarihi açıklandı


Standart modellerin piyasaya sürülmesinin ardından Redmi Hindistan, Redmi Note 11 Pro ve Redmi Note 11 Pro Plus 5G şeklinde daha güçlü, daha pahalı varyantlarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. İkili için Mart lansmanı söylentileri birkaç gün önce su yüzüne çıktı ve marka şimdi bunları resmen doğruladı.

Redmi Note 11 Pro çıkış tarihi açıklandı

redmi

Duyuruda kullanılan görüntü, özellikle 5G desteği, 108MP kamera, 120Hz ekran ve 67W şarj olmak üzere seriden neler beklenebileceğine dair  ince ipuçları veriyor. Ancak her iki cihaz da diğer pazarlarda piyasaya sürüldüğü için özelliklerini tahmin etmek zor değil.

Redmi Note 11 Pro, açıkça küresel varyantı ile aynı olacak. MediaTek Helio G96 yongası tarafından desteklendiğinden 5G’den yoksun, ancak diğer bölümlerde bunu oldukça iyi telafi ediyor. Örneğin 120Hz 6.67″ FHD+ AMOLED panel olan ekranını ele alalım, cüzdan dostu bir teklif için oldukça üst düzey. Fotoğraf için, 108MP birimin tepesinde üçlü kamera kurulumu var ve 5.000mAh pil 67W’ı doldurma yeteneğine sahip.

Redmi Note 11 Pro Plus 5G’nin 5G olmayan kardeşine çok benzer özelliklerle gelmesi bekleniyor ancak 5G çip ve belki daha iyi kameralarla donatılacak.

Burada, Xiaomi’nin bölgeler arasında ince ayar yapma becerisine sahip olduğunu unutmayın, bu nedenle yukarıda belirtilen özellikler duruma göre değişkenlik göstereblir.

Read More

Yorum yapın