Redmi K60 serisi Türkiye’de test edilmiş! [Peri bacaları ve Osmanlı macunu ayrıntılı]


Çinli şirket Xiaomi ve alt firması Redmi özellikle ülkemizde fiyat-performans konusunda önemli atılımlar yapmaya devam ediyor. Çıkarttığı uygun fiyatlı modellerle çok geniş bir kitleye hitap eden firma, Türkiye’de bizzat test ettiği yeni bir modeli daha tanıtmaya hazırlanıyor.

Türkiye’de test ediliyor

Xiaomi’nin ülkemizde test ettiği yeni akıllı telefon serisi Redmi K60 geçen günlerde tanıtıldı. Bu modelleri daha performanslı kardeşleri tamamlarken, cihazlar her kesime hitap edecek özellik ve fiyat bandında kalmaya devam ediyor. (En azından dolar artmadığı sürece).

Çinli firma yukarıda da bahsettiğimiz gibi cihazı Türkiye’de test etmiş. Test eden ekip Türkiye’nin çeşitli yerlerinde cihazların performansını deneyip fotoğraflar çekmiş. Özellikle İstanbul ve Nevşehir’de test edilen cihazların kamera örneklerine bakılırsa fotoğraf çekme konusunda kullanıcılarını memnun edecek gibi görünüyor.

Aşağıdaki görseller İstanbul ve diğer bazı illerden çekilmiş.

Redmi'nin Türkiye'de test ettiği cihazı geliyor!

Redmi K60 serisi Türkiye'de test edilmiş! [Peri bacaları ve Osmanlı macunu ayrıntılı] - Resim : 2

İlk olarak Çin’de satışa sunulan Redmi K60 serisinin 5 dakikada 300 binden fazla sattığı açıklanmıştı. Seride 3 model bulunuyor bunlar; Redmi K60, Redmi K60 Pro ve Redmi K60E. Pro modelinde Sony IMX 800 lensi iyi işler çıkarmayı başarmış.

POCO F4’ü Türkiye de resmi olarak tanıtmayan firma seriye POCO F5 modeli ile devam edecek. Xiaomi bu cihazlarla birlikte eski günlerine dönebilecek mi hepimiz göreceğiz.

Read More

Yorum yapın