Redmi “Bu fiyata olur mu” dedirten oyuncu monitörünü piyasaya sunuyor!


Redmi, yeni bir oyun monitörü olan uygun fiyatlı Redmi G24‘ü piyasaya sunuyor. İnanılmaz bir fiyata çekici bir tasarım ve özellikle dikkat çekici oyun parametreleri sunan bu monitör oyuncular için biçilmiş kaftan olabilir.

Redmi markası için bu monitör farklı bir tasarım anlayışı ve değişen teknik özellikler getiren ikinci oyun monitörü oluyor.

Redmi oyuncu monitörü G24 165Hz yenileme hızı sunuyor

Yeni monitör, mümkün olan en akıcı oyun deneyimi için 1920 x 1080 piksel (FHD) çözünürlüğe, 16:9 en boy oranına ve 165 Hz’e kadar yenileme hızına sahip 23,8 inç LCD panele sahip. Panel, 8 bit renk derinliğini (16,7 milyon renk) destekliyor.

Monitör, oyuncuların arayıpta çoğu meşhur firmada bulamadıkları (Bazı modelleri sadece Nvidia’yı desteklerken bazıları da sadece AMD’yi destekliyorAdaptive-Sync (Nvidia G-Sync ve AMD FreeSync) sayesinde 1 ms düzeyindeki hızlarla tepki süresi, yırtılma veya bulanıklık olmadan pürüzsüz bir görüntüyü sizlere sunuyor.

Redmi fiyatıyla ellerinizi cüzdanınıza götürtecek oyuncu monitörünü sunuyor!

Bu oyuncu monitörü sadece tutkulu oyuncular için değil

Mükemmel oyun parametrelerine ek olarak, Redmi Oyuncu Monitörü, içerik izlemek veya fotoğrafları düzenlemek için uygun özelliklerle de çekici olmayı sürdürüyor. Ekran, 3500:1 düzeyinde yüksek bir kontrast oranı ve %120’ye kadar sRGB renk derinliğini destekliyor.

Yüksek renk doğruluğu Delta E  ve dinamik ekran desteği HDR10 içeriği, görüntünün karanlık veya aydınlık bölümlerinde bile daha doğru ve daha zengin ayrıntıların görüntülenmesine yardımcı olmakta. DC karartma teknolojisi ve zararlı kısa dalgalı mavi ışığı filtreleyen bir mod, ekrana uzun süre bakarken bile rahat etmenizi sağlıyor.

Monitörün donanımı ve yapısı

Oyunculara odaklanmasına rağmen, Redmi oyuncu monitörü, zarif ve modern bir tasarıma sahip. Basit, şık tasarım, minimal düzeyde ekran çerçeveleriyle destekleniyor. Monitör, HDMI, Display Port ve ses çıkışı bağlantılarıyla birlikte geliyor. Daha iyi kablo yönetimi için monitörde bir kablo tutucuda bulunuyor. Bu sayede masanızı kaos ve dağınıklıktan uzak tutabilirsiniz.

Redmi oyuncu monitörü G24 165Hz, Çin’de belki inanamayacağınız bir fiyatla 86 $ (1.570₺) piyasaya sürüldü. Özellikleri ve sunduğu fiyatı düşünüldüğünde, sadece oyuncular için değil, monitör ihtiyacı olan herkes için ilginç bir seçenek gibi duruyor. Ancak, şu anda Çin dışında maalesef satılmıyor.

Read More

Yorum yapın