Redmi 10 Prime Plus 5G uygun fiyatı ile Türkiye yolcusu!


Redmi akıllı telefon modellerinin, genellikle uygun fiyatı ile karşımıza çıktığını biliyoruz. Ülkemizde de uygun fiyatlı akıllı telefonlara olan ilginin bir hayli fazla olduğunu söyleyebiliriz. Redmi 10 modeli, halihazırda ülkemizde satışa sunulan bir model. 4000-4500 TL’lik bir fiyat etiketine sahip olan cihaz, uygun fiyatı ile kendisini sevdirmeyi başarmış durumda. Redmi 10 modelini performans olarak değerlendirecek olursak, uygun fiyata gündelik işleri halledebilmek için ideal bir model olduğunu söyleyebiliriz. Seriye ait Redmi 10 Prime Plus modeli Geekbench listelerinden geçiyor. İşte Redmi 10’a göre daha güçlü bir model olarak karşımıza çıkacak, Türkiye’ye de giriş yapması beklenen yeni model hakkında ortaya çıkan detaylar.

Redmi 10 Prime Plus uygun fiyatı ile Türkiye yolcusu!

Redmi 10 Prime+ 5G ismi ile karşımıza çıkacak olan model, uygun fiyata 5G desteği sunmayı hedefliyor. Geekbench platformundaki sızıntılarda, söz konusu modelin tek çekirdeklide 198, çok çekirdeklide ise 1179 puan aldığını görmekteyiz. MediaTek imzalı Dimensity 700 yongasına sahip olan cihaz, 4 GB RAM ile destekleniyor. MediaTek yongasının, gündelik işleri halletmemiz için yeterli olan orta segmente yaklaşan bir işlemci olduğunu da belirtelim. 

Redmi 10 Prime Plus

6.58 inçlik ekrana sahip olan model, 90 Hz yenileme hızı sunacak. Ayrca 18W şarjlı 5000 mAh pil ile geleceğini de belirtelim. Depolama tarafında ise 64 GB ve 128 GB seçenekleri bizleri karşılıyor. Android 12 tabanlı MIUI 13 ile kutudan çıkacak olan cihazın fiyatı hakkında henüz sızdırılan bir detay bulunmuyor. Önümüzdeki günlerde cihazın Türkiye ihtimali hakkında yeni detaylar ortaya çıkacaktır.

Read More

Yorum yapın