Red Bull, Max Verstappen’i F1 aracıyla buzlu piste çıkardı [Video]Max Verstappen Red Bull Formula 1

Red Bull, çılgın videolarına hız kesmeden devam ediyor. Şirket bu sefer Max Verstappen‘i F1 aracıyla buzlu bir piste çıkardı.

Formula 1 yarış serisinin “tartışmalı” son dünya şampiyonu Max Verstappen, Red Bull tarafından yayınlanan yukarıdaki video içerisinde F1 aracı ile buzlu bir piste çıkarıldı. Burada Franky Zorn tarafından kontrol edilen bir kara özel motosiklet ile turlar atan Verstappen, herkes için güzel bir şovun daha merkezinde yer aldı. Videoda buz üstü tutunma için özel lastikler ile donatılmış eski nesil bir Formula 1 aracının direksiyonuna geçen Verstappen, özel drone çekimleri ile buz üstünde tozu dumana (!) kattı.

Formula 1 yarış serisinin yeni araçlara geçilecek 2022 sezonu öncesinde güzel bir deneyim ve eğlence yaşayan Max Verstappen, yeni sezonda da Red Bull Formula 1 takımının bir parçası olacak ve yüksek ihtimalle 2021’de olduğu gibi Mercedes-AMG pilotu Lewis Hamilton ile büyük bir mücadeleye girişecek.

Ancak bu henüz kesinleşmiş değil. Çünkü 2022’de geçilecek yeni araçlar için henüz performans verileri ortaya çıkmış değil. Yani Red Bull Formula 1 aracı bu sene Mercedes kadar hızlı olmayabilir, ya da herkesin çok ciddi şekilde önüne geçebilir. 2022 sezonu bu açıdan büyük sürprizlere gebe durumda.

İlginizi Çekebilir: Ferrari’nin nefes kesen otomobili ile tanışın

Read More