Realme’nin en ucuz telefonu için geri sayım başladı!


Realme C30‘un renderları geçen hafta sızdırıldı. Şirketin Hindistan şubesinin akıllı telefonu Hindistan’da 20 Haziran’da yerel saatle 12:30’da piyasaya sürüleceğini açıklamasından bu yana bugün Realme tarafından onaylanan tasarım ortaya çıktı.

C30 en az iki renkte (mavi ve yeşil) gelecek ve Realme akıllı telefonun teknik özelliklerini henüz ayrıntılı olarak açıklamamış olsa da, C30’un Unisoc T612 SoC tarafından destekleneceğini ve 5.000 mAh pil ile geleceğini biliyoruz.

Bütçe dostu Realme C30 için geri sayım başladı!

— realme (@realmeIndia) June 16, 2022

Realme ayrıca C30’un 8,5 mm kalınlığında ve 182 gram ağırlığında olacağını söyledi. Ancak düz tasarımı kimileri tarafından tercih edilmeyebilir. Genç marka bize C30’un alt tarafını göstermedi, ancak daha önce sızdırılmış görüntüleri sayesinde Realme C30’un alt kısmında 3,5 mm kulaklık jakı, mikrofon ve hoparlör ile birleştirilmiş bir microUSB bağlantı noktasına sahip olduğunu biliyoruz.

Söylentiler ayrıca C30’un arkasındaki tek kameranın 13MP sensör kullandığını, selfie kamerasının ise 5MP çözünürlüğe sahip olduğunu iddia ediyor. Lansmana sadece dört gün kala, Realme C30 hakkında her şeyi öğrenmek için çok fazla beklememiz gerekmeyecek. Cihazın fiyat tarafında ise 300 dolar altında olacağı da iddialar arasında yer alıyor. Global piyasalardaki bulunabilirlik durumu ile ilgili tüm detaylar yakında netleşecektir.

Read More

Yorum yapın