Realme’den katlanabilir telefon hakkında kötü haber!


Realme, son birkaç yıldır ürün portföyünü çeşitlendirmek için çalışıyor. Şirketin ürün yelpazesine katmayı hedeflediği yeni ürünler ise katlanabilir telefonlar diyebiliriz. Bu kapsamda teni ürünlerden birinin yeni bir katlanabilir akıllı telefon modeli olacağı söylentileri çıkmaya başladı. Ancak yeni bir rapor, şirketin esnek ekranlı yeni telefonunun yakın zamanda piyasaya çıkmayabileceğini öne sürdü.

Haber, Realme’nin ürün müdürü Shreehari ile özel bir etkileşimi içeren bir TechRadar raporundan geldi. Yönetici, akıllı telefonlarda bir buhar soğutma sisteminin çeşitli tekniklerine kadar detayları tartışıyor. Ayrıca, şirketin akıllı telefon pazarında muhtemelen yeni bir katlanabilir cihazı duyurmak için çalışan bir ekibi olduğunu da doğruladı.

Realme’den katlanabilir telefon hakkında kötü haber!

Realme'den katlanabilir telefon hakkında kötü haber! - Resim : 1

Ancak yetkili, bu katlanabilir telefonun piyasaya sürülmesi için belirli bir zaman çizelgesi açıklamadı. Başka bir deyişle, muhtemelen yakın zamanda piyasaya sürülmeyecek. Çinli akıllı telefon üreticisi, akıllı TV’ler, tabletler, ses aksesuarları, dizüstü bilgisayarlar, IoT cihazları ve daha fazlasını kendi bünyesinin altında tanıttı. Ancak genişleme çabalarına rağmen marka, katlanabilir bir akıllı telefonun müşteri tabanı tarafından iyi karşılanmayabileceğine inanıyor.

Shreehari’ye göre, Realme’nin “tüketicileri diğer markalardan çok farklı ve ihtiyaçları da farklı.” Ayrıca katlanabilir ekranlı akıllı telefonların hedef müşterileri için doğru bir seçim olmayacağını da sözlerine ekledi. Realme katlanabilir akıllı telefonun piyasaya sürülmesi hala belirsiz olsa da, piyasaya sürülme olasılığını tamamen göz ardı edemeyiz.

Read More

Yorum yapın