Realme V23 piyasaya sürülmeden önce kendini gösterdi!


Bir Realme V23 akıllı telefon, şirketin anavatanındaki en büyük kaynaklardan nbiri olan China Telecom’un web sitesinde şaşırtıcı bir şekilde ortaya çıktı. Cihaz, özellikleri ve bazı fotoğrafları ile listelenmiş, yani bir lansman çok yakında gerçekleşecek diyebiliriz.

Realme V23 piyasaya sürülmeden önce kendini gösterdi!

realme

Telefon, Mediatek yonga seti, iki kamera ve büyük bir pil ile uygun fiyatlı bir orta seviye telefon olarak karşımıza çıkacak. Realme V23, bir Dimensity 810 yonga seti ve iki RAM seçeneği ile listeleniyor: 8GB veya 12GB, depolama ise 256GB. Ön tarafta 1080p çözünürlüklü 6.58” ekran ve 8MP selfie kamerası için su damlası çentik bulunuyor.

Arka tarafta, muhtemelen portre çekimleri için 48MP ana kamera ve 2MP ikincil kamera var. Pil kapasitesi 5.000 mAh, ancak hızlı şarj hakkında bir bilgi yok.

Daha önceki kaynaklara göre Realme RMX3475 kod adlı cihaz 33 watt hızlı şarj desteği sunacaktı. Akıllı telefonun 6.58 inç FHD+ LCD ekran, 16 megapiksel ön kamera, 64 + 2 + 2 megapiksel sensör kombinasyonundan oluşan üçlü ana kamera ve sekiz çekirdekli bir işlemciyle geleceği bildirilmişti. Cihazda yüksek ihtimalle Snapdragon 695 5G yonga seti yer alacak. Lansman etkinliği gerçekleştiğinde cihazla ilgili tüm detaylar netleşecektir.

Read More

Yorum yapın