Razer üç yeni Barracuda kablosuz kulaklık modeli tanıttı

Razer’ın ürün gamı yeni ürünler ile büyümeye ve güncellenmeye devam ediyor. Bu sefer üç yeni Barracuda serisi kablosuz kulaklık geldi.

Kablosuz kulaklık pazarında uzun zamandır iddialı olan markalardan Razer, bugün mevcut Barracuda X’in yenilenmesinin yanında, yeni Barracuda ve Barracuda Pro’yu da duyurdu. Burada özellikle ailenin en üstündeki Barracuda Pro öne çıkıyor. Standart ancak şık bir tasarıma sahip olan ürün, Hibrit Aktif Gürültü Önleme Teknolojisine (ANC) sahip ve Razer SmartSwitch Dual Wireless sistemini kullanıyor. Bu sistem ile ürün aynı anda iki cihaza bağlanabiliyor ve gerektiğinde bağlandığı iki cihaz arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapabiliyor. Bu konuda tam iPhone desteği de olan kulaklık, örneğin PC’de oyun oynarken telefonunuza gelen bir aramaya hızlıca cevap verebilmenize izin veriyor.

Bu desteği diğer modellerden de eksik etmeyen Razer, cihazlarda UBS-C şarj sunuyor ve 40 saat üstü kullanım süresini garanti ediyor. Barracuda Pro’yu TriForce Bio-Cellulose 50mm sürücüler üzerine kuran şirket, normal Barracuda versiyonunda TriForce Titanium 50mm sürücüler, Barracuda X modelinde ise TriForce 40mm sürücüler yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni ürünler özelinde bir açıklama yapan Razer PC Oyun Bölümü Başkanı Chris Mitchell, “Barracuda Pro, her şeyi yapan hibrit kulaklıktır” dedi ve ekledi: “İster evdeki ana oyun kurulumunuz ister hareket halindeyken en sevdiğiniz müzik çalma listeleriniz olsun, Barracuda Pro, yaşam tarzı kulaklıklarının sorunsuz rahatlığını ve Razer oyun kulaklığından beklediğiniz yüksek performanslı oyun özelliklerini şık, birinci sınıf bir tasarımda paketlenmiş tavizsiz bir deneyim için bir araya getiriyor.”

Modeller için Razer’dan gelen fiyat ve çıkış tarihleri şöyle:

Barracuda Pro
249.99$ / 269.99€
Razer.com ve Yetkili Satıcılar – 31 Mayıs 2022

Barracuda
159.99$ / 169.99€ 
Razer.com ve Yetkili Satıcılar – 31 Mayıs 2022

Barracuda X
99.99$ / 99.99€
Razer.com ve Yetkili Satıcılar – 31 Mayıs 2022

Razer Barracuda kablosuz kulaklık modelleri yanında bu da ilginizi çekebilir: Motorola’nın uzaktan kablosuz şarj teknolojisi

Read More