PUGB Mobile’de 90 FPS destekleyen Xiaomi cihazlarının listesi!


Bildiğiniz gibi Krafton, PUBG Mobile‘ı Hindistan‘da bir BGMI (Battlegroud Mobile İndia) olarak piyasaya tanıtmıştı. BGMI, yani PUBG Mobile, dünya genelinde en popüler battle royale oyunu ünvanını elinde bulunduruyor.

BGMI, yani PUBG Mobile’ın yeni gelen güncellemesi, yeni Erangel Transit, Anti Gravity Motorcycle ve Dürbün de dahil olmak üzere oyuna bir dizi yeni özellik ve içerik getiriyor. Ayrıca bu güncelleme ile birkaç Xiaomi cihazı için 90 FPS özelliği ekledi. Bu yazımızda 90 FPS özelliğini destekleyen Xiaomi, Poco ve BlackShark cihazlarının tam listesini sunuyoruz.

Bu cihazlarda PUBG Mobile’da 90 FPS alabilirsiniz

Ayrıca Battlegrounds Mobile India, Güney Koreli şirket Krafton tarafından geliştirilmiş ve önceki PUBG Mobile India‘ya oldukça benzemektedir. Krafton’un PUBG Mobile India’nın tüm özelliklerini Battlegrounds Mobile India’da pratik olarak eklediğini söylemek yanlış olmaz.

Battlegrounds Mobile India, Hindistan’daki Android kullanıcıları için mevcuttur, bu nedenle battle royale oyununun performansı, herhangi bir akıllı telefonun özelliklerine göre farklılık gösterebilir. PUBG Mobile’daki özelliklerden birinin 90 FPS modu olduğunu ve bu özelliğin Battlegrounds Mobile India’da da etkinleştirilebildiğini belirtelim.

İşte 90 FPS destekleyen Xiaomi cihazlarının listesi

MI

Mi 11 Lite 5G

Mi 10T Lite 5G

Mi 11 Ultra

Mi 11 Pro

Mi 10 Pro 5G

POCO

POCO X3 PRO

POCO F3

BLACK SHARK

Black Shark 3

Black Shark 3 Pro

Eğer cihazınızın ROM sürümü Hindistan olarak gözükmekteyse sizler de rahatlıkla PUBG oyunundan 90 FPS alabilirsiniz. Bildiğiniz gibi ülkemizde farklı ROM’lara sahip birçok cihaz bulunmakta. Bizler de bu haberi ROM’ları Hindistan olan ama farkında olmayan kullanıcılarımız için yapmayı uygun gördük.

Düşüncelerinizi yorumlar bölümünde belirtmeyi unutmayın.

Read More

Yorum yapın