PUBG Mobile ve Örümcek-Adam iş birliğinden göz kamaştıran ışık gösterisi [Video]

PUBG Mobile

PUBG Mobile

PUBG Mobile ve Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok arasında bir iş birliği gerçekleşti.

Yapılan iş birliği kapsamında Örümcek Adam New York’un ironik binaları üzerinden sallanarak geçti ve göz kamaştıran bir ışık gösterisi düzenlendi.

Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok’un, V1.8 güncellemesiyle PUBG Mobile’a eklenmesi New York’ta bir ışık gösterisiyle kutlandı. PUBG Mobile’ın Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok temalı modu 14 Şubat’a kadar kullanılabiliyor.PUBG Mobile’ın V1.8 güncellemesi bir dizi yeni etkinlik ve ücretsiz öğe sunuyor. Yeni Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok temalı mod, oyuncuların gizemli canavarlarla savaşmak için Örümcek-Adam’a katılmalarını sağlıyor. Oyuncular bu modda rakiplerini yavaşlatmak için kendi eve dönüş yok ağ atıcılarını kullanmalarına da imkan tanıyor. Bu iş birliği için yayınlanan fragmanı haberin devamından izleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Mobile yıl başında 600 TL ödül dağıtmıştı

Burak Özçivit, Sefo, Uzi, İrem Derici ve Mustafa Ceceli gibi birbirinden ünlü isimlerin katıldığı etkinlikte PUBG MOBILE’ın popüler haritalarına benzer haritaların tasarlandığı AR (Arttırılmış Gerçeklik) ve xR (Genişletilmiş Gerçeklik) teknolojileri aynı anda kullanılmıştı. Bu özel teknoloji tamamı Türk yazılımcılardan oluşan 22 kişilik bir ekip tarafından 1.100 saatten fazla zaman harcanarak geliştirildi.

İlgili video

PUBG Mobile ve Örümcek Adam iş birliği kapsamında hazırlanan video

Read More