PUBG Mobile ve Evangelion iş birliğinin detayları açıklandıPUBG Mobile

Kısa bir süre önce PUBG Mobile için gelen 2.0 güncellemesinden söz etmiştik. Bugün sizlere yeni güncellemeyle gelen Evangelion iş birliğiyle ilgili detayları paylaşmak istiyoruz.

Oyuncular yeni güncellemeyle sınırlı bir süre anime serisi Evangelion’un karakterleriyle savaşabilecek. Yeni Merkez Çember moduyla oyuncular, Erangel’de 19 Mayıs- 19 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek özel bir etkinlikte EVA-01’in Evangelion’un 6. meleğine karşı mücadelesini izleyebiliyor. Adayı savunmak adına kalelerden, geri saldırana kadar Melek’e ateş açılıyor. Kaleler yok edildikten sonra oyuncular isterlerse daha kaliteli loot toplayabiliyor. Oyuncular bununla birlikte kale duvarlarının yapısını kendi savaş stratejilerine göre değiştirebiliyor. PUBG Mobile oyununa eklenen yeni modla birlikte daha fazla tedarik sandığı savaş alanına yayılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tencent Games, PUBG Mobile ve Evangelion iş birliğiyle ilgili açıklamada bulundu

Tencent Games PUBG Mobile Dağıtım Bölüm Başkanı Vincent Wang konuyla ilgili, ”Evangelion, tüm zamanların en ünlü ve tanınan anime serilerinden biri, bu sebeple benzersiz aksiyonu ve yarının dünyasını PUBG Mobile’a getirdiğimiz için çok heyecanlıyız. ‘Merkez Çember’ modu, dünya çapında başarılı olan ve kültürel öneme sahip birlikteliklerle mevcut ve yeni PUBG Mobile oyuncularımızın yaşayacağı deneyimi zenginleştirmek için verdiğimiz sözün devamı niteliğinde.” şeklinde konuştu.

İlginizi çekebilir: Asus imzalı katlanabilir ekranlı ilk dizüstü modeli ile tanışın

Read More