Polkadot sahipleri, o tarihe dikkat! Sadece 2 gün kaldı!


Birlikte çalışabilir blok zinciri Polkadot (DOT) tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmaktan hala çok uzakta, ancak son fiyat düşüşü kısmen kripto para piyasasında son birkaç aydaki genel düşüşle bağlantılı olabilir. Polkadot’un 31 Mayıs 2022’ye kadar mevcut fiyatından %33,5 artacağını düşünülüyor.

Polkadot sahipleri, o tarihe dikkat! Sadece 2 gün kaldı!

DOT, kripto para birimi alanında dalgalar yaratmaya devam ediyor, diğer altcoinler kaybolurken yüksek sosyal hakimiyeti koruyor ve Avrupa’nın en büyük borsalarından bazılarında bir ETP şeklinde ilk kez piyasaya çıkıyor. Sonuç olarak, birçok kripto tüccarı, DeFi varlığının bir kez daha önceki yüksek değerlere dönüp dönmeyeceğini görmek istiyor.

CoinMarketCap’in kripto topluluğunun, varlığın 2.740 oyla 31 Mayıs 2022’ye kadar mevcut fiyatından %33,5 artacağını düşündüğünü belirtmekte fayda var.

Kripto topluluğunun DOT fiyat projeksiyonu. Kaynak: CoinMarketCap

Tarihsel olarak, kripto topluluğu DOT fiyatlarını %63 doğruluk oranıyla tahmin etmiştir ve fiyat projeksiyonu önceki altı tahminin ortalamasına dayanmaktadır. Mart için en son tahminleri, piyasanın göreli bir istikrar dönemi yaşadığı bir dönemde %80.78 doğruydu.

Kripto topluluğunun DOT tarihsel doğruluğu. Kaynak: CoinMarketCap

Bu arada, Haziran ayı sonu için tahmin, mevcut fiyata 22,72 $ + 5,52 $ (+%32,11) ve 1,535 oya dayalı Mayıs tahmininden sadece marjinal olarak düşük.

Polkadot fiyat analizi

24 Ocak ve 8 Şubat arasında, DOT fiyatı %46 artarak 15.83$ ile 23.15$ arasında bir işlem aralığına yol açtı; Ancak o zamandan beri dijital varlık bu aralıkta işlem görüyor.

Kripto ticareti uzmanı Michaël van de Poppe kısa süre önce DOT’un “20 doları aşması gerektiğini ve ardından 27 doların geleceğini” belirtti.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır. 

Read More

Yorum yapın