POCO Watch akıllı saat modeli Türkiye’de satışa çıkıyorPOCO Watch akıllı saat

Xiaomi markalarından POCO, geçtiğimiz aylarda ürün gamına POCO Watch isimli akıllı saat modelini de eklemişti.

Oyun odaklı amiral gemisi POCO F4 GT yanında lanse edilen ve Türkiye’de telefon yanında hediye edilen POCO Watch akıllı saat modeli, Türkiye’de elbette ayrı olarak da elde edilebilecek. Resmi satış sayfası henüz sepete ekleme aktif edilmemiş olmasına rağmen açılan ve fiyatı 1.499 TL olarak açıklanan akıllı saat, yüksek kur ve vergilere rağmen nispeten bütçe dostu bir seçenek konumunda. Üzerinden geçersek model kare yapıya sahip bir akıllı saat konumunda. Üç farklı gövde rengiyle hazırlanan Watch, firmanın açıklamasına göre 100’den fazla şık saat arayüzü ile beraber geliyor. Belirli bir seviyeye kadar su geçirmeyen model, 1,6 inç renkli AMOLED ekran üzerine kuruluyor. 14 günlük pil ömrü getirdiği aktarılan ve bu oldukça iyi olan akıllı saat, nabız yanında SpO2 ölçümü de gerçekleştirebiliyor.

Her kalemde aktivite takibi yapabilen ürün, spesifik olarak 100’den fazla sporu otomatik olarak algılayarak detayı artırabiliyor. Çift sistemli GPS üzerine kurulan ürün, kontrol için yan tarafında tek bir fiziksel buton taşıyor. Diğer kontrol işleri için dokunmatik ekranın kullanılması gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Akıllı telefonlar ile bağlantı kurarak bildirimleri ve mesajları üzerine alabilen akıllı saat, gündelik kullanım için bir akıllı bileklik yerine çok daha mantıklı görünüyor. POCO Watch akıllı saat modeli için açıklanan yurt dışı satış fiyatı ise 79 euro seviyesinde yer alıyor. Bu fiyata oranla Türkiye fiyatı normal durumda.

Yepyeni POCO F4 GT’den sınırlı süre için özel kampanya! 🎊 Şimdi #POCOF4GT alan herkese, POCO Watch ve 6 ay boyunca geçerli tek seferlik ücretsiz ekran onarım hizmeti hediye. 🎁 Satın almak için linke tıkla, #GücünZirvesi’ne ulaşmaya hemen başla. 👉🏻 https://t.co/za0MIxqOPr pic.twitter.com/8NzKu9QFdl

— POCO Türkiye (@pocoturkiye) May 29, 2022

POCO Watch akıllı saat yanında bu da ilginizi çekebilir: Çok ses getiren yarı insansı robot Ameca

Read More