POCO M3 Kullanıcıları İçin Müjde!


Xiaomi hem MIUI 12.5 Gelişmiş Sürümü, hemde Android 11 güncellemesini POCO M3‘e global olarak sunmaya başladı.

Güncelleme, kullanıcılara daha hızlı performans ve daha düşük güç tüketimi sağlamak için Odaklanmış algoritmalar, Sıvı depolama, Atomize bellek ve Akıllı denge gibi dört optimizasyon içeriyor.

POCO M3’e Büyük Güncelleme

Ek olarak cihaza yeni sohbet baloncukları, içerik yakalama ve paylaşma, yerleşik ekran kaydı ve daha birçok yeni özellikler, değişiklikler ve iyileştirmeler getiren bir Android 11 güncellemesi geliyor.

Güncelleme yapı numarası V12.5.5.0 RJFIXM‘dir ve Android 11 tabanlıdır. Güncellemeyi yüklemek için kullanıcıların yaklaşık 2,8 GB‘lık yazılım paketini indirmeleri gerekir, bu nedenle Wi-Fi kullanarak indirmenizi öneririz. 

POCO M3 Global kullanıcısıysanız, en son güncellemeyle ilgili bir bildirim almış olabilirsiniz. Henüz almadıysanız, Ayarlar » Yazılım güncellemesi’ne gidip güncellemeleri denetleyin.

Ayrıca aşağıdaki paylaştığımız resmi ROM ile telefonunuza flash yapabilirsiniz.

Poco M3 (Küresel) – İndirme Bağlantısı

POCO M3 Değişiklik Günlüğü

(MIUI 12.5 Geliştirilmiş)

Hızlı performans. Yükler arasında daha fazla ömür.

Odaklanmış Algoritmalar: Yeni algoritmalarımız, sistem kaynaklarını belirli sahnelere göre dinamik olarak tahsis ederek tüm modellerde sorunsuz bir deneyim sağlar.

Atomize Bellek: Ultra-ince bellek yönetim mekanizması, RAM kullanımını daha verimli hale getirecektir.

Sıvı Depolama: Yeni hassas depolama mekanizmaları, sisteminizi zaman geçtikçe canlı ve duyarlı tutacaktır.

Akıllı Denge: Temel sistem iyileştirmeleri, cihazınızın amiral gemisi donanım özelliklerinden en iyi şekilde yararlanmasını sağlar.

(Sistem)

Android 11 tabanlı kararlı MIUI.

Read More

Yorum yapın