Play Store için indirme bitmeden oyun deneme sistemi geliyorPlay Store

Tüm detaylarına burada yer verdiğimiz Android 12 işletim sistemi özelinde faydalı bir yenilik kullanıma çıkıyor. Bu yenilik Play Store merkezli.

Artık milyonlarca cihazda yüklü olan Android 12 işletim sistemi için yakında Play Store merkezli indirme bitmeden oyun deneme sistemi geliyor. Önümüzdeki dönemde tüm Android 12 yüklü cihazlar için aktif edileceği aktarılan bu özellik sayesinde kullanıcılar, oyunları indirme bitmeden oynamaya başlayabilecek. Bu oyunları denemek için da harika görünen yenilik, spesifik olarak boyutu büyük oyunlar için faydalı görünüyor. Bu sayede oyunun tamamı indirilmeden denenebilecek ve sevilmezse indirme anında durdurulabilecek. Bu özellik aynı zamanda yavaş bağlantılardaki sıkıcı bekleme süresini de ortadan kaldıracak.

Google, bu Play Store merkezli yenilik için henüz tam olarak tarih vermiyor. Ancak firmanın geniş çaplı çıkışı artık çok fazla bekletmeden yapacağı düşünülüyor. İndirme bitmeden oyun deneme sistemi biliyorsunuz birçok farklı oyun platformunda yıllardır sunuluyor. Son dönemde boyutları iyice artan mobil oyunlar göz önüne alındığı zaman Google bu konuda güzel bir adım atıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Android merkezinde kalmayı sürdüren Play Store’un oyun arşivi gerçekten inanılmaz hale gelmiş durumda. Platforma her gün çok sayıda yeni oyun ekleniyor ve bu oyunlar arasında çok sayıda yerli yapım da bulunuyor.

Play Store özelliği bu da ilginizi çekebilir: Uçan otomobil modellerinin öncüsü

Read More