Pes doğrusu: Instagram fenomeni seks çekilişi yaptı!


Instagram fenomeni olmak ve takipçi sayısını arttırmak isteyen kişiler, ilginç yöntemlere başvuruyor. Bunlardan sonuncusu ise Brezilyalı model Mimi Bolivya’dan geldi. 33 yaşındaki yıldız, sosyal medya hesabındaki takipçi sayısını arttırmak için enteresan bir yol seçti. Daha önce cinsel içerikli filmlerde de rol alan ancak şu anda evli olan güzel yıldız, Instagram’da seks çekilişi yaptığını duyurdu.

 Pes doğrusu: Instagram fenomeni seks çekilişi yaptı!

Gün geçmiyor ki ilginç bir olaya daha tanıklık etmeyelim. Sosyal medyada ünlü olmak isteyen insanların yaptıkları değişik şeylere bir yenisi daha eklendi. 33 yaşındaki Mimi Bolivya, Instagram hesabındaki takipçi sayısını arttırmak için seks çekilişi yaptı. Çekilişin sonuçları hakkında da konuşan Bolivya, “Çekilişe katılanların %85’i erkek ve sadece %15’i kadındı. Katılan çok kişi vardı ve bu gerçekten harikaydı.” ifadelerini kullandı.

Sosyal medya çılgınlığı insanlara hiç ummadığımız şeyler yaptırabiliyor. Bunun sonu nereye gider bilmiyoruz ancak sırf takipçi kasmak için ilginç haberler ile gündeme gelen çok fazla insan var. Seks çekilişi fikri de bunlardan sadece bir tanesi. Üstelik bu fikir, Mimi Bolivya açısından işe yaramış gibi de duruyor. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüş ve düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Read More

Yorum yapın