Paspas da yapabilen bütçe dostu robot süpürge; Honor Choice R1 süpürge incelemesiHonor Choice R1

Uygun fiyatıyla dikkat çeken Honor Choice R1 süpürge, süpürme işlemi haricinde paspas da yapabiliyor. Akıllı telefonlarla kontrol edilebilen süpürgeyi detaylarıyla değerlendirdik.

Huawei ile yollarını ayıran Honor kısa bir süre önce Honor 50’yi Türkiye’de satışa sundu. 5G desteğine sahip olan telefonu biz de inceleme fırsatı bulmuştuk. Honor fiyat/performans odaklı bir telefon modeli olan Honor 50’nin ardından şimdi de Honor Choice R1 modelini piyasaya sürdü.

Son dönemde robot süpürge kullanımının yaygınlaşmasının farkında olan Honor, ilk robot süpürgesiyle uygun fiyata güçlü bir performans vadediyor. 2.600 pa’lık emiş gücüne sahip olan cihaz, süpürme işlemi haricinde paspas işlemine de sahip. 510 ml toz haznesi haricinde 300 ml’lik su haznesiyle de kullanılabilen robot süpürge 2 adet yan fırçasıyla da göze çarpıyor. Honor Choice R1 olarak adlandırılan süpürge, piyasadaki robot süpürgelere rakip oluyor. Şirketin ilk akıllı ev cihazı olma özelliğini taşıyan Choice R1, piyasadki diğer robot süpürgeler gibi mobil cihaz üzerinden kontrol edilebiliyor. Süpürgenin merak edilen noktalarını mercek altına aldık.

Read More