Parazit’in yönetmeninden 2024 yılında ses getirecek yeni film: Mickey 17Mickey 17

Parazit filminin yönetmeninden ses getirecek bir film geliyor. Bu film Mickey 17 ve 2024 yılında beyaz perdeye çıkarılacak.

Parazit filminin yönetmeni Bong Joon-Ho‘nun elinde çıkacak bilim kurgu filmi Mickey 17, spesifik olarak 29 Mart 2024 tarihinde yayınlanacak. İlk çok kısa süreli tanıtım fragmanını yukarıda izleyebileceğiniz filmin başrolünde dünyaca ünlü isim Robert Pattinson yer alıyor. Filmde Pattison’a Steven Yeun, Naomi Ackie, Toni Collette ve Mark Ruffalo gibi ünlü oyuncular da eşlik ediyor.  İddialı görünen film, yapılan açıklamaya göre Edward Ashton’ın Mickey 7 romanına dayanıyor. Buzla kaplı Niflheim’ı kolonileştirme göreviyle gönderilen Mickey’i merkeze alacak filmde, yaşadıklarını unutmayan ve öldükten sonra yeniden üretilebilen ana karakter üzerinden oldukça ilginç bir hikâye anlatılacak gibi görünüyor.

Güney Kore yapımı Parazit de çıktığında gerçekten çok ses getirmişti. Bir anda büyük patlama gören film, 2020 Oscar Ödülleri’nde En İyi Film, En İyi Yönetmen, En İyi Uluslararası Film ve En İyi Orijinal Senaryo seçildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oscar’a 6 dalda aday olan ve 4 ödül kazanan Parasite, ilk kez İngilizce olmayan bir film olarak En İyi Film seçilmesiyle Oscar tarihine geçti. Bu açıdan Bong Joon-Ho‘nun yeni filmi şimdiden büyük bir merak uyandırmış durumda.

Mickey 17 yanında bu da ilginizi çekebilir: Franky Zapata’dan yeni hava aracı

Read More