Pandemiyi bitirmek için çözüm: “Bill Gates’i tutuklayın”


Bill Gates dönem dönem koronavirüs pandemisi ile ilgili görüşlerini duyuruyor. Tekrar bazı söylemlerde bulunan Microsoft CEO’su sosyal medyada gündeme oturdu. Bill Gates’in 2022 kehanetleri şu şekilde:
•Dijitalleşme artık kalıcı olacak.
•Dijital avatarlarlar 3 boyutlu bir alanda çalılacak.
•Teletıp daha da gelişecek.
•2022’nin sonunda biteceğini tahmin ettiğim pandemi maalesef 2023 yılında da bizle olabilir.

Pandemiyi bitirmek için çözüm: “Bill Gates’i tutuklayın”

bill gates

Bİll Gates‘in yorumlarına cevaben farklı farklı tepkiler geldi. Kanal D’de ekranlara çıkan “Neler Oluyor Hayatta” isimli programın sunucusu Hakan Ural da ilginç bir açıklamada bulundu. Hakan Ural, pandemiyi bitirecek bir çözüm önerisi getirdi.

 Ural, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, “Koronavirüse çözüm önerim: Bill Gates’i acil neredeyse bulup tutuklayın. Kapatın. Sağlam bir pazarlık yapıp askeri müşterekte ne istiyorsa anlaşın bitsin bu çile usandık, bıktık” ifadelerini kullandı.

Hakan Ural da geçtiğimiz dönemde Covid-19 pozitif çıkmıştı. Hastanede gördüğü tedavinin ardından sağlığına kavuşan Ural sağlık çalışanlarıyla ilgili yaptığı yorumlarda da tepki çekmişti.

Bill Gates yorumunun ardından Hakan Ural sosyal medyada popüler oldu. Bazı kullanıcılar “eğer Bill Gates “Hakan Ural’ı tutuklayın” deseydi tüm dünya bunu öğrenirdi ancak Hakan Ural’ı tanıyan yok” yorumlarını yaptı. Bill Gates’in pandemi ile alakası olduğunu düşünen kullanıcıların sayısı ise arttı. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Read More

Yorum yapın