Oyunculara özel RGB’li soundbar: “Razer Leviathan V2”

Oyun pazarının en önemli donanım sağlayıcılarından Razer, bugün ürün gamına oyunculara özel geliştirdiği soundbar Razer Leviathan V2 modelini ekledi.

Oyunculara özel hoparlör ve kulaklık modelleriyle ses konusunda yüksek tecrübe edinen Razer, yeni tanıttığı Leviathan V2 ile monitör altı bir çözüm sundu. Dış görünüşü genel olarak sade olan ancak RGB aydınlatma ile dikkat çekmeyi başaran ürün, THX Uzamsal Ses sunan alandaki ilk çözüm olarak dikkat çekiyor. Razer’ın resmi açıklamasına göre iki tam aralıklı sürücü, iki pasif radyatör, iki tweeter ve düşük sesli bir subwoofer ile donatılan Razer Leviathan V2, net tiz ve derin güçlü bas sağlıyor. Kablosuz kullanım için Bluetooth 5.2 bağlantı desteği bulunan soundbar, bu sayede birden fazla cihaza bağlanabiliyor ve cihazlar arasında tek tuşla hızlı geçişler gerçekleştirebiliyor. Üstündeki fiziksel butonlar yanında özel telefon uygulaması üzerinden kontrol edilebilen gelişmiş soundbar, PC’lere USB-C kablosu üzerinden gecikmesiz olarak bağlanabiliyor.

Firmanın bu formdaki ilk ürünü olmayan, bunu da ismindeki “V2” ibaresi ile gözler önüne seren Leviathan V2, genel olarak herkese hitap etmiyor ancak ihtiyacı olanları yüksek ses kalitesi ile sonuna kadar memnun edecek izlenimi oluşturuyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İleride Türkiye’de de satışa sunulmasını beklediğimiz Leviathan V2 için açıklanan yurt dışı satış fiyatı 250 dolar seviyesinde yer alıyor. Ürünün resmi sayfasına direkt olarak buradan ulaşabilirsiniz.

Razer imzalı soundbar Leviathan V2 yanında bu da ilginizi çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle

Read More