Oppo’nun katlanabilir cihazı ilk kez görüntülendi!


Bugün erken saatlerde Oppo Find N katlanabilir telefonunu resmen onaylandı. Şirket 15 Aralık’ta cihaz ile ilgili tüm ayrıntıları vereceğine söz verdi. Ancak bunun öncesinde bir teaser videosu kullanıcılara bazı detaylar sundu.

Oppo’nun katlanabilir cihazı ilk kez görüntülendi!

This is the exquisitely engineered #OPPOFindN.
Hold. Fold. Enjoy. Repeat.
Coming December 15. #OPPOINNODAY2021 pic.twitter.com/LVZKNgYiAv

— OPPO (@oppo) December 9, 2021

Yayınlanan video sayesinde Oppo’nun yeni katlanabilir cihazının tasarımı ortaya çıktı. Video, kapatıldığında paneller arasında boşluk olmaması dışında, Samsung Galaxy Z Fold3’ü anımsatan tasarımı neredeyse tam olarak ortaya koyuyor. Bununla da bitmiyor. Cihaz bir kıyaslama sitesi olan Geeknbench’de de göründü. Telefon, listelenen saat hızlarına ve çekirdek yapılandırmaya bakılırsa Snapdragon 888 tarafından desteklenecek. RAM miktarı 12 GB olacak ancak lansman sırasında başka bellek çeşitleri olabilir. Liste ayrıca cihazın Android 11 ile geleceğini ortaya koyuyor, ancak umarız piyasaya sürüldükten sonra Android 12’ye bir güncelleme gelir.

Oppo’nun katlanabilir cihazı Oppo Find N hakkında bilinenler şimdilik bunlardan ibaret. Bir ay kadar bir süre sonra cihaz hakkında fiyat bilgisi de dahil olmak üzee tüm detaylar belli olacak. Katlanabilir akıllı telefonun şimdiden merakla beklendiğini belirtmeye gerek yok. Sektörde çok fazla çeşit olmadığından kullanıcıların beklentisi şu an için oldukça fazla görünüyor.

Read More

Yorum yapın