Oppo Find N2 Flip’in Geekbench test sonuçları ortaya çıktı


Akıllı telefon dünyasının bir alt kolu olarak şekillenen ancak son zamanlardaki popülaritesi günden güne artmaya devam eden katlanabilir akıllı telefon sektörü, neredeyse her hafta yeni bir cihaz ile birlikte gündeme geliyor. Katlanabilir akıllı telefon pazarına dahil olacağı düşünülen en yeni isimlerden biri de Oppo Find N2 Flip modeli.

İsminden de anlaşılacağı üzere Samsung’un Galaxy Z Flip serisinin Flip 4 modeline rakip olacak olan Oppo Find N2 Flip’in Geekbench test sonuçları ortaya çıktı. İnternete yansıyan bilgilere göre bu telefon tek çekirdek testinden 906 puan alırken çoklu çekirdek testinden ise 3132 puan almayı başardı.

Oppo Find N2 Flip’in Geekbench test sonuçları ortaya çıktı

Ancak bu puanlar rakip olarak gördüğü Galaxy Z Flip 4’ü geride bırakmayı yetecek mi? Cevabı basit: Hayır.

Geçtiğimiz yılın ikinci yarısında tanıtılan Samsung’un katlanabilir akıllı telefon modeli, tek işlemci testinden 1277 çoklu işlemci testinden ise 3642 puan almayı başarmıştı. Yani Oppo Find N2 Flip’in şimdilik rakibinden daha iyi bir performansa sahip olması pek mümkün değil gibi görünüyor. Ancak Oppo’nun katlanabilir akıllı telefon modelini öne çıkaran çok önemli bir özelliği var o da ön panelinde taşıdığı 2,26 inçlik OLED ekranı. Diğer rakiplerine göre “devasa” denilebilecek bir ölçüye sahip olan bu ikinci ekran, Oppo’nun elini oldukça güçlendirecektir.

Read More

Yorum yapın