OPPO Find N, OnePlus üzerinden küresel pazarlara çıkabilirOPPO Find N Samsung

Markasının alandaki ilk üyesi olan OPPO Find N katlanabilir telefon, OnePlus tarafından alınarak küresel pazara dahil edilebilir.

OPPO Find N, katlanabilir telefon pazarının en özel seçenekleri arasında yer alıyor. Ufak botuyla fark yaratan ve bu sayede ciddi şekilde önce çıkan telefon, şu an sadece Çin pazarında yer alıyor. İşte bu durum ileride OnePlus tarafından değiştirilebilir. Çatı şirket BBK üzerinden kardeş olan OPPO ve OnePlus, bazı iddialara göre Find N’i paylaşabilir. Bir kaynağa göre Find N modeli OnePlus tarafından alınacak ve OnePlus Fold ismiyle küresel pazara çıkarılacak. Bu bilgi henüz kesin değil ancak OnePlus tarafı için çok mantıklı görünüyor. Çünkü katlanabilir telefonlar için çok büyük bir arge gerektiriyor. Burada Find N’in alınması şirketin işini inanılmaz kolaylaştıracaktır. Bu bağlamda 2022 içerisinde gelmesi beklenen OnePlus Fold sadece farklı bir yazılım ve ufak tasarım değişiklikleri ile karşımıza çıkabilir.

Bu arada Türkiye’de resmen yer alan OnePlus başka telefonlar da geliştiriyor. Örneğin firmadan kesin olarak OnePlus 10 Ultra geliyor. Amiral gemisi 10 Pro üzerine kurulan telefon, spesifik olarak yüksek zoom getirecek periskop kamera ile önce çıkacak gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Find N katlanabilir telefon hakkındaki tüm detaylara direkt olarak buradan ulaşabilirsiniz. Bu modelin Türkiye’de satışa sunulmasını kesinlikle beklemiyoruz. Bu durum söylenti durumundaki OnePlus Fold için de geçerli.

OPPO Find N yanında bu da ilginizi çekebilir: OPPO’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti

Read More