Oppo F21s Pro serisi çok yakında geliyor!


Oppo, Nisan ayında F21 Pro ve F21 Pro 5G‘yi piyasaya sürdü. Ancak şirketin planları bu kadarla kalmadı. Teknoloji devinin Hindistan şubesi, F21s Pro serisini yakında “segment 1. Microlens kamera” ile tanıtacağını duyurdu. Oppo, F21s Pro serisindeki toplam akıllı telefon sayısını açıkça belirtmedi ancak paylaştığı video teaser’ları, serinin F21s Pro ve F21s Pro 5G’yi içereceğini ortaya koyuyor.

Oppo F21s Pro serisi çok yakında geliyor!

Oppo F21s Pro serisi çok yakında geliyor! - Resim : 1

Oppo, Microlens kameranın yalnızca 4G modelinde kullanılabileceğini söylediğinden, tanıtımlarda gösterilen akıllı telefon F21s Pro diyebiliriz. F21 Pro’da, Microlens Orbit Light ile çevriliydi ve tanıtımlarda gördüğümüz akıllı telefonda bir tane mevcut, bu da cihazın F21s Pro olduğunu doğruluyor çünkü Orbit Light’ın fotoğraf veya video çekerken bir alanı eşit şekilde aydınlatması gerekiyor. Orbit Light, kullanıcıları gelen aramalar ve uygulama bildirimleri konusunda da uyaracak. Microlens kameraya 64MP birincil kamera eşlik ediyor, ancak üçüncü kameranın amacını bilmiyoruz. Derinlik sensörü olma ihtimali yüksek.

Oppo F21s Pro’nun arka paneli Oppo Glow tasarımıyla gelecek ve Oppo, arka kapakta kullandığı camın çizilmeye ve suya dayanıklı olduğunu söylüyor. F21 Pro’yu andıran Oppo F21s Pro’nun en az iki renk seçeneğine sahip olduğu onaylandı: Dawnlight Gold ve Starlight Black. Ancak F21 Pro Sunset Orange modeli gibi Fiberglas-Deri tasarımlı bir versiyonun olup olmayacağını bilmiyoruz. Oppo F21s Pro serisi hakkında daha fazla detayın önümüzdeki günlerde ortaya çıkması muhtemel.

Read More

Yorum yapın