OPPO Enco Buds 2 için geri sayım başladı!


Oppo kısa süre önce Hindistan pazarında Enco X2 ve Enco Air 2 Pro adlı iki yeni kulaklık piyasaya sürdü. Şirket şimdi yeni kulaklıkları ile ilgili bir duyuru yaptı. Oppo Enco Buds 2 için lansman çok yakında. Gelin bu kulaklıkların özelliklerine bir bakalım.

Cihazın açılış sayfası bu hafta başlarında Flipkart’ta yayına girdi ve marka ayrıca son bir Twitter gönderisinde kulaklıkların tasarımını ve temel özelliklerini açıkladı. Ek olarak, güvenilir bir kaynak olan Paras Guglani, kulaklıkların büyük olasılıkla Hindistan’da 25 Ağustos’ta piyasaya sürüleceğini duyurdu. Kulaklıklar için ilk satışın 27 Ağustos’tan itibaren beklenebileceği de belirtildi. 

Oppo Enco Buds 2 özellikleri ve özellikleri

— OPPO Malaysia (@OPPOMalaysia) August 21, 2022

Flipkart açılış sayfası, Enco Buds 2 hakkında zaten birçok ayrıntıyı ortaya çıkardı. Tasarımdan başlarsak, kulakiçi kulaklıkların silikon kulak uçlu bir gövde tasarımıyla geleceğini biliyoruz. Lansmanda iki renk seçeneği sunulacak: Siyah ve Beyaz. Enco Buds 2, güçlü ve dinamik bas sağlayabilen 10 mm Titanized diyafram sürücüsüne sahip olacak. Liste ayrıca, kulaklıkların şarj kutusuyla eşleştirildiğinde tek bir tam şarjla 28 saate kadar dayanacağını da ortaya koyuyor. Ayrıca hızlı şarjı da destekleyecek ve sadece 10 dakikalık şarj ile 1 tam saatlik ek ses çalma imkanı sunacak.

Arama deneyimini geliştirmek için AI gürültü azaltma ve Dolby Atmos desteği, dikkate değer ek özellikler de mecut olacak. Ayrıca, suya ve toza dayanıklılık için IPX4 sınıfına ve mobil oyun için özel bir düşük gecikme moduna sahip olacak. Enco Buds 2 şu anda Singapur gibi bazı diğer pazarlarda sunulmakta. 

Read More

Yorum yapın