OPPO, Android 13 tabanlı ColorOS 13 için tarihi verdiOppo Reno8 Z 5G OPPO, Android 13 tabanlı ColorOS 13

Türkiye’de resmi olarak yer alan firmalardan OPPO, Android 13 tabanlı ColorOS 13 arayüzü için beklenen tarihi duyurdu.

Bu konuda OPPO Türkiye’den şu açıklama geldi: “Dünyanın önde gelen lider akıllı ürün markası OPPO, ColorOS’ta mümkün olan en iyi işletim sistemi deneyimini sunmak için Android ile yakın bir şekilde çalışıyor. Mayıs ayında Google I/O’da OPPO, OPPO Find N ve OPPO Find X5 Pro’nun dünya çapında Android 13 beta güncellemesini alan ilk akıllı telefonlar arasında olacağını duyurmuştu.

Android 13’ün temel güvenlik ve gizlilik özellikleriyle bütünleşen ColorOS 13, OPPO tarafından geliştirilen, büyük ekranlarla en iyi deneyimi sunmak, birden fazla cihaz arasında sorunsuz bağlantı sağlamak, üretkenliği ve verimliliği artırmak için özel olarak tasarlanmış bir dizi yeni akıllı özellik içeriyor. Sorunsuz bir Android deneyimi sunmak için işletim sistemine yepyeni bir tasarım da eklenecek. 18 Ağustos Perşembe günü saat 14:00’te gerçekleşecek ColorOS 13 tanıtımı için YouTube ve Twitter’da ColorOS resmi hesaplarını takip edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OnePlus’ın en son arayüz gösterimi üzerinden çok daha sade bir tasarıma sahip olacağı düşünülen yeni arayüz, firmaya göre güvenli ve akıcılığı da artıracak. Türkiye’de de birçok cihaza gelecek sürüm için daha fazla detayın 18 Ağustos öncesinde ortaya çıkması bekleniyor.

OPPO ColorOS 13 yanında bu da ilginizi çekebilir: Tam 2 bin beygirlik Ford Pro Electric SuperVan

Read More